Konsultacje specjalistyczne dla mieszkańców gminy Rawicz na rok 2025

CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W RAWICZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00016739
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00016739/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-09 09:08
Lokalizacja
Rawicz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f4df141a-9159-483f-8ba9-f65d268b9ce4
Identyfikator
6991025598
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

Wykonawcy

9 przyznanych

Ewelina TrawkaRawicz, PL
Gabinet Psychologiczny Agniesszka PierzchałaRawicz, PL
Gabinet Psychologiczny Błażej PierzchałaRawicz, PL
Gabinet Psychologiczny Agniesszka PierzchałaRawicz, PL
Gabinet Psychologiczny Błażej PierzchałaRawicz, PL
Gabinet Psychologiczny Błażej PierzchałaRawicz, PL
Gabinet Psychologiczny Agniesszka PierzchałaRawicz, PL
SUBROSA Natalia KucharczykTrzebnica, PL

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00016739 z dnia 2025-01-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Konsultacje specjalistyczne dla mieszkańców gminy Rawicz na rok 2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W RAWICZU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 410206891

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. gen. Grota Roweckiego 4A

1.5.2.) Miejscowość: Rawicz

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-900

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: 65 5454037

1.5.8.) Numer faksu: 65 5453506

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@cusrawicz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cusrawicz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1004964

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Konsultacje specjalistyczne dla mieszkańców gminy Rawicz na rok 2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f4df141a-9159-483f-8ba9-f65d268b9ce4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00016739

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00010987/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Konsultacje specjalistyczne dla mieszkańców gminy Rawicz na rok 2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00633500

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: I.331.1.11.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 343800,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 Indywidualne konsultacje psychologiczne dla mieszkańców Gminy Rawicz dotkniętych bądź zagrożonych problemem uzależnień w tym behawioralnych
1. Wymiar czasu wykonywania usługi: średnio 16 godzin miesięcznie konsultacji (minimum 2 konsultacje w tygodniu), w wymiarze nie większym niż 192 godziny w całym okresie realizacji.
2. Warunki udziału w postępowaniu:
W zakresie zdolności technicznej lub zawodowej (art. 116 Pzp):
Wykonawca wykaże, że skieruje do realizacji zamówienia specjalistę, który:
1) posiada studia wyższe na kierunku psychologia
2) posiada minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia konsultacji psychologicznych.
3. Termin wykonania zamówienia: od dnia 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r..

4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 28800,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 Indywidualne i grupowe konsultacje psychologiczne dla rodziny dotkniętej problemem alkoholowym, w której występuje przemoc
1. Wymiar czasu wykonywania usługi:
1) średnio 16 godzin miesięcznie konsultacji indywidualnych (minimum 2 konsultacje w tygodniu), w wymiarze nie większym niż 192 godzin w całym okresie realizacji.
2) średnio 3 godziny miesięcznie konsultacji grupowych w ramach prowadzonej grupy Samopomocowej dla ofiar przemocy domowej w rodzinie dotkniętej problemem alkoholowym, w wymiarze nie większym niż 36 godzin w całym okresie realizacji.
2. Warunki udziału w postępowaniu:
W zakresie zdolności technicznej lub zawodowej (art. 116 Pzp):
Wykonawca wykaże, że skieruje do realizacji zamówienia specjalistę, który:
1) posiada studia wyższe na kierunku psychologia
2) posiada minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia konsultacji psychologicznych
3) posiada Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego potwierdzający tytuł specjalisty w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży w trybie określonym rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 13 czerwca 2017r. w sprawie specjalizacji w dziedzinach mających zastosowanie w ochronie zdrowia (Dz. U. z 2023 r. poz. 1771).
3. Termin wykonania zamówienia: od dnia 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r..

4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 38400,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 Indywidualne poradnictwo dla osób uzależnionych od alkoholu i narkotyków i ich rodzin
1. Wymiar czasu wykonywania usługi: średnio 27 godzin miesięcznie konsultacji (minimum 4 konsultacje w tygodniu), w wymiarze nie większym niż 324 godzin w całym okresie realizacji.
2. Warunki udziału w postępowaniu:
W zakresie zdolności technicznej lub zawodowej (art. 116 Pzp):
Wykonawca wykaże, że skieruje do realizacji zamówienia specjalistę, który:
1) posiada studia wyższe na kierunku psychologia
2) posiada minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia poradnictwa dla osób uzależnionych
3) posiada Certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień w zakresie samodzielnego prowadzenia psychoterapii uzależnień, zgodnie z art. 22 ust. 2a Ustawy z dnia 26 października 1982r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (Dz. U. z 2023r., poz. 2151 tj.).
3. Termin wykonania zamówienia: od dnia 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r..

4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 48600,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4 Indywidualne poradnictwo psychologiczne dla 40 uczestników Domu Dziennego Pobytu w Rawiczu
1. Wymiar czasu wykonywania usługi: średnio 4 godziny miesięcznie konsultacji, w wymiarze nie większym niż 48 godzin w całym okresie realizacji.
2. Warunki udziału w postępowaniu:
W zakresie zdolności technicznej lub zawodowej (art. 116 Pzp):
Wykonawca wykaże, że skieruje do realizacji zamówienia specjalistę, który:
1) posiada wykształcenie wyższe na kierunku psychologia.
2) minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia konsultacji psychologicznych, w tym minimum 2 letnie doświadczenie w pracy z osobami starszymi
3) posiada kwalifikacje w zakresie samodzielnego prowadzenia psychoterapii potwierdzone certyfikatem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, zgodnie z ustawa o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów z dnia 8 czerwca 2001 (Dz.U. z 2019 poz. 1026).
3. Termin wykonania zamówienia: od dnia 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r..
4. Usługa ma być realizowana: minimum raz w miesiącu w Domu Dziennego Pobytu w Rawiczu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 4800,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 5 Prowadzanie grupy samopomocowej dla Dorosłych Dzieci Alkoholików (12 uczestników)
1. Wymiar czasu wykonywania usługi: średnio 4 godziny miesięcznie konsultacji, w wymiarze nie większym niż 48 godzin w całym okresie realizacji.
2. Warunki udziału w postępowaniu:
W zakresie zdolności technicznej lub zawodowej (art. 116 Pzp):
Wykonawca wykaże, że skieruje do realizacji zamówienia specjalistę, który:
1) posiada wykształcenie wyższe na kierunku psychologia
2) minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia poradnictwa dla osób uzależnionych, w tym minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu ww. grupy
3) posiada Certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień w zakresie samodzielnego prowadzenia psychoterapii uzależnień, zgodnie z art. 22 ust. 2a Ustawy z dnia 26 października 1982r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (Dz. U. z 2023r., poz. 2151 tj.).
3. Termin wykonania zamówienia: od dnia 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r..

4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 12000,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 6 Prowadzanie grupy Samopomocowej dla współuzależnionych (12 uczestników)
1. Wymiar czasu wykonywania usługi: średnio 4 godzin miesięcznie konsultacji, w wymiarze nie większym niż 48 godzin w całym okresie realizacji.
2. Warunki udziału w postępowaniu:
W zakresie zdolności technicznej lub zawodowej (art. 116 Pzp):
Wykonawca wykaże, że skieruje do realizacji zamówienia specjalistę, który:
1) posiada wykształcenie wyższe na kierunku psychologia
2) minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia konsultacji psychologicznych, w tym minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu ww. grupy
3) posiada Certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień w zakresie samodzielnego prowadzenia psychoterapii uzależnień, zgodnie z art. 22 ust. 2a Ustawy z dnia 26 października 1982r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (Dz. U. z 2023r., poz. 2151 tj.).
3. Termin wykonania zamówienia: od dnia 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r..

4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 12000,00 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 7 Indywidualne i grupowe poradnictwo psychologiczne dla uczestników Placówki Wsparcia Dziennego
1. Wymiar czasu wykonywania usługi: średnio 8 godzin miesięcznie konsultacji, w wymiarze nie większym niż 96 godzin w całym okresie realizacji.
2. Warunki udziału w postępowaniu:
W zakresie zdolności technicznej lub zawodowej (art. 116 Pzp):
Wykonawca wykaże, że skieruje do realizacji zamówienia specjalistę, który:
1) posiada wykształcenie wyższe na kierunku psychologia
2) minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia konsultacji psychologicznych, w tym minimum 2 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi
3) posiada kwalifikacje w zakresie samodzielnego prowadzenia psychoterapii potwierdzone certyfikatem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, zgodnie z ustawą o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów z dnia 8 czerwca 2001 (Dz.U. z 2019 poz. 1026).
3. Termin wykonania zamówienia: od dnia 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r..
4. Usługa ma być realizowana: minimum raz w tygodniu w siedzibie Placówki Wsparcia Dziennego w Rawiczu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 24000,00 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 8 Indywidualne konsultacje lekarza psychiatry dla mieszkańców Gminy Rawicz dotkniętych bądź zagrożonych problemem uzależnień w tym behawioralnych
1. Wymiar czasu wykonywania usługi: średnio 10 godzin miesięcznie konsultacji (minimum 2 konsultacje w tygodniu), w wymiarze nie większym niż 120 godzin w całym okresie realizacji.
2. Warunki udziału w postępowaniu:
W zakresie zdolności technicznej lub zawodowej (art. 116 Pzp):
Wykonawca wykaże, że skieruje do realizacji zamówienia specjalistę, który:
1) posiada wykształcenie wyższe medyczne
2) specjalizacja w dziedzinie psychiatrii oraz czynne prawo do wykonywania zawodu lekarza.
3. Termin wykonania zamówienia: od dnia 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r..

4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 36000,00 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 9 Indywidualne konsultacje lekarza psychiatry dla dzieci z Gminy Rawicz dotkniętych bądź zagrożonych problemem uzależnień w tym behawioralnych
1. Wymiar czasu wykonywania usługi: średnio 30 godzin miesięcznie konsultacji (minimum 2 konsultacje w tygodniu), w wymiarze nie większym niż 360 godzin w całym okresie realizacji.
2. Warunki udziału w postępowaniu:
W zakresie zdolności technicznej lub zawodowej (art. 116 Pzp):
Wykonawca wykaże, że skieruje do realizacji zamówienia specjalistę, który:
1) posiada wykształcenie wyższe medyczne
2) specjalizacja w dziedzinie psychiatrii dziecięcej oraz czynne prawo do wykonywania zawodu lekarza.
3. Termin wykonania zamówienia: od dnia 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r..

4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 144000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 28800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29952,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 28800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ewelina Trawka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6991878326

7.3.3) Ulica: Słabego

7.3.4) Miejscowość: Rawicz

7.3.5) Kod pocztowy: 63-900

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 28800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 45600 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 45600 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 45600 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gabinet Psychologiczny Agnieszka Pierzchała

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6991242858

7.3.3) Ulica: Widna

7.3.4) Miejscowość: Rawicz

7.3.5) Kod pocztowy: 63-900

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 45600 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48600 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 69984 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48600 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gabinet Psychologiczny Błażej Pierzchała

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6991242835

7.3.3) Ulica: Widna

7.3.4) Miejscowość: Rawicz

7.3.5) Kod pocztowy: 63-900

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48600 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4800 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4800 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4800 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gabinet Psychologiczny Agnieszka Pierzchała

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6991242858

7.3.3) Ulica: Widna

7.3.4) Miejscowość: Rawicz

7.3.5) Kod pocztowy: 63-900

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4800 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gabinet Psychologiczny Błażej Pierzchała

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6991242835

7.3.3) Ulica: Widna

7.3.4) Miejscowość: Rawicz

7.3.5) Kod pocztowy: 63-900

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gabinet Psychologiczny Błażej Pierzchała

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6991242835

7.3.3) Ulica: Widna

7.3.4) Miejscowość: Rawicz

7.3.5) Kod pocztowy: 63-900

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14400 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 20736 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14400 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gabinet Psychologiczny Agnieszka Pierzchała

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6991242858

7.3.3) Ulica: Widna

7.3.4) Miejscowość: Rawicz

7.3.5) Kod pocztowy: 63-900

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14400 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Część 9

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 9)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 144000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 144000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 144000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SUBROSA Natalia Kucharczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992543899

7.3.3) Ulica: Kobylice

7.3.4) Miejscowość: Trzebnica

7.3.5) Kod pocztowy: 55-100

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 9)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 144000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31
2025-01-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi