Dobudowa do Budynku Głównego pawilonu połączonego z nim łącznikiem w ramach projektu pn. „Rozwój specjalistycznych usług medycznych w wyniku budowy bloku operacyjnego szpitala w Braniewie
Powiatowe Centrum Medyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Braniewie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00396381
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00396381/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-17 20:50
- Lokalizacja
- Braniewo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a47a00b5-2e9f-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5821589781
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00396381 z dnia 2022-10-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dobudowa do Budynku Głównego pawilonu połączonego z nim łącznikiem w ramach projektu pn. „Rozwój specjalistycznych usług medycznych w wyniku budowy bloku operacyjnego szpitala w Braniewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Medyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Braniewie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280242068
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Moniuszki13
1.5.2.) Miejscowość: Braniewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-500
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 784 919 226
1.5.8.) Numer faksu: 55 62 08 362
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpital-braniewo.home.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-braniewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_braniewo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dobudowa do Budynku Głównego pawilonu połączonego z nim łącznikiem w ramach projektu pn. „Rozwój specjalistycznych usług medycznych w wyniku budowy bloku operacyjnego szpitala w Braniewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a47a00b5-2e9f-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00396381
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Rozwój specjalistycznych usług medycznych w wyniku budowy bloku operacyjnego szpitala w Braniewie. Projekt współfinasowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00337814/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PCM/ZP 07/I/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie robót budowlanych w celu rozbudowy Powiatowego Centrum Medycznego Sp.
z o.o. w Braniewie poprzez dobudowę do Budynku Głównego pawilonu połączonego z nim łącznikiem w ramach projektu pn.
„Rozwój specjalistycznych usług medycznych w wyniku budowy bloku operacyjnego szpitala w Braniewie"
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ „Dokumentacja projektowa". Załączone
przedmiary nie są podstawą do sporządzenia przez Wykonawcę wyceny, a mają jedynie charakter pomocniczy,
informacyjny i uzupełniający. Ilości i zakres prac wskazany przedmiarach robót, nie jest wiążący dla wykonawcy.
3. Projektowana rozbudowa przeznaczona jest na potrzeby istniejącego budynku Szpitala Powiatowego Centrum
Medycznego w Braniewie w celu utworzenia nowego Bloku operacyjnego oraz Oddziału Chirurgii. Komunikacja pomiędzy
nowo projektowanym obiektem a istniejącym budynkiem szpitala odbywać się będzie poprzez projektowany łącznik .
4. W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać:
1) Blok operacyjny zlokalizowany na parterze wyposażony w dwie sale operacyjne z:
• salą wybudzeń,
• pom. przygotowania personelu,
• pom. przygotowania pacjenta,
• śluzę szatniową personelu,
• śluzę pacjentów,
• magazyny,
• pomieszczenie wstępnego mycia,
• pokój lekarza anestezjologa,
• pokój pielęgniarek anestezjologicznych,
• pokój instrumentariuszek,
• pokój lekarzy-pokoje personelu z łazienkami.
2) Oddział chirurgiczny zlokalizowany na pierwszym piętrze wyposażony w:
• sale łóżkowe z łazienkami,
• 5 sal 3-łóżkowych,
• 1 salę 2-łóżkową,
• izolatkę 1-łóżkową,
• 1 salę 2-łóżkową wzmożonego nadzoru medycznego,
• punkt pielęgniarski z pokojem przygotowania, pokój lekarzy z sanitariatem, sekretariat,
• gabinet pielęgniarki oddziałowej,
• gabinet ordynatora,
• pom. socjalne personelu,
• gabinet zabiegowy,
• łazienką oddziałową do wstępnego przygotowania pacjenta,
• we męskie i damskie,
• magazyny na bielizną czystą i brudną,
• pom. porządkowe,
• brudownik
• oraz kuchenkę oddziałową.
Łączna ilość łóżek na oddziale - 20.
3) W piwnicy zlokalizowane będą:
• magazyny,
• wentylatornia,
• pom. techniczne,
• węzeł cieplny,
• maszynownia gazów medycznych.
1. Zamawiający wymaga odbycia przez WYKONAWCĘ wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez WYKONAWCĘ dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu
u zamawiającego.
2. W celu odbycia wizji lokalnej należy się skontaktować z Panem Michałem Zarębą, Dyrektor ds. Technicznych, tel. 507 456 528
3. Zmawiający wyznacza termin wizji lokalnej na dzień 14.09.2022 o godzinie 12:30. przed wejściem głównym do Szpitala. Zamawiający dopuszcza odbycie wizji Wykonawców, którzy dokonali wizji lokalnej w dniu 23.06.2022 w unieważniony postępowaniu PCM/ZP 02/I/2022
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 222 ust. 4 ww. ustawy, Zamawiający udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia w wysokości: 9 994 176,45 zł brutto. W niniejszym postępowaniu złożono 1 ofertę: na wartość 16.800.000,00 zł brutto. Oferta nr 1 złożona jako jedyna, przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.Mając na uwadze powyższe, zachodzi przesłanka do unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
| 2022-10-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |