Wykonywanie usługi transportu publicznego w ramach komunikacji gminnej w Gminie Trzebnica - Zadanie V
Gmina Trzebnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00016767
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00016767/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-09 09:13
- Lokalizacja
- Trzebnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-38206ece-e760-4547-8439-be4e6139d17e
- Identyfikator
- 9151603770
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00016767 z dnia 2025-01-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonywanie usługi transportu publicznego w ramach komunikacji gminnej w Gminie Trzebnica - Zadanie V
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935135
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. M. J. Piłsudskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Trzebnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.trzebnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzebnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10406281.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonywanie usługi transportu publicznego w ramach komunikacji gminnej w Gminie Trzebnica - Zadanie V2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-38206ece-e760-4547-8439-be4e6139d17e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00016767
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031216/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.8 Wykonywanie usługi transportu publicznego w ramach komunikacji gminnej w Gminie Trzebnica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00665141
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.37.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług transportu publicznego w ramach komunikacji gminnej w Gminie Trzebnica zgodnie z rozkładem jazdy w dniach od poniedziałku do piątku oprócz dni ustawowo wolnych od pracy.
2. Zakres usług obejmuje:
5) Zadanie nr 5 – LINIA U01 - publiczny regularny transport osób zgodnie z aktualnym rozkładem jazdy pojazdem przeznaczonym do przewozu osób. Szacunkowa liczba wozokilometrów dla zadania w ciągu 12 m-cy wynosi 27 500.
Planowane ilości wozokilometrów są ilościami szacunkowymi służącymi jedynie do oceny ofert i nie stanowią zobowiązania Zamawiającego do ich wykorzystania w trakcie trwania umowy oraz nie mogą być podstawą żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy.
Jednocześnie Zamawiający wskazuje minimalną wielkość zakresu zamówienia w wysokości 50% dla poszczególnych zadań, w trakcie 12 m-cy realizacji zamówienia:
• Dla zadania nr 5 – 13 750 wozokilometrów
4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 174339,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 174339,00 PLN
| 2025-01-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |