Roboty czerpalno–refulacyjne na terenie administrowanym przez Urząd Morski w Gdyni – miejscowość Łeba w ilości szacunkowej 80 000 m3 w 2022 roku.
Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00396516
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00396516/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-18 08:31
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-468a540e-2779-11ed-9071-8637ea33a6f9
- Identyfikator
- 5860014932
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00396516 z dnia 2022-10-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty czerpalno–refulacyjne na terenie administrowanym przez Urząd Morski w Gdyni – miejscowość Łeba w ilości szacunkowej 80 000 m3
w 2022 roku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chrzanowskiego 10
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-338
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 (58) 355 33 33
1.5.8.) Numer faksu: +48 58 621-72-31
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_pub@umgdy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umgdy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umgdy.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty czerpalno–refulacyjne na terenie administrowanym przez Urząd Morski w Gdyni – miejscowość Łeba w ilości szacunkowej 80 000 m3w 2022 roku.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-468a540e-2779-11ed-9071-8637ea33a6f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00396516
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00331505/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.371.41.2022.KC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1500000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty czerpalno – refulacyjne w Porcie Łeba w ilości 80 000 m3. Zadanie obejmuje roboty czerpalno-refulacyjne na torze wodnym, podejściowym oraz osadnikach redy Portu Łeba w ilości 80 000 m3 – czerpanie,
a następnie refulacja urobku na plażę rurociągiem ułożonym na lądzie o wydolności tłoczenia na odległość do 3km od portu lub rurociągiem ułożonym w morzu,
z pogłębiarki ustawionej wzdłuż brzegu, na odległość nie mniejszą niż 600,0 m. Wielkość średniego zasilania brzegu morskiego w trakcie realizacji poszczególnych części wynosi ok. 80 m3 /mb plaży.
2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 10 do SWZ, Specyfikacja Techniczna wykonania i odbioru robót Załącznik nr 11 do SWZ, Sondaż Załącznik nr 12 do SWZ Przedmiar robót Załącznik nr 13 do SWZ.
3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
4.. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
4.1. 45244000-9 – wodne roboty budowlane;
4.2. 45247120-7 – drogi wodne z wyjątkiem kanałów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45244000-9 - Wodne roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45247120-7 - Drogi wodne, z wyjątkiem kanałów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia pn.:Roboty czerpalno–refulacyjne na terenie administrowanym przez Urząd Morski w Gdyni – miejscowość Łeba w ilości szacunkowej 80 000 m3 w 2022 roku:, na podstawie art. 256 ustawy PZP, odpowiednio przed upływem terminu składania ofert, ponieważ wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.Zamawiający przewidział w ogłoszeniu o zamówieniu w Biuletynie Zamówień Publicznych, możliwość unieważnienia postępowania, w związku z art. 256 PZP, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia, nie zostaną mu przyznane. Zamawiający informuje, że nie otrzymał dodatkowych środków na ten cel.
| 2022-10-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |