przebudowa drogi powiatowej nr 2934L Księżpol - Harasiuki

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W BIŁGORAJU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00396702
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00396702/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-18 09:19
Lokalizacja
Biłgoraj, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-55ccb995-3e4c-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
9181718845
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00396702 z dnia 2022-10-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
przebudowa drogi powiatowej nr 2934L Księżpol - Harasiuki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W BIŁGORAJU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371620

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. gen. Sikorskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Biłgoraj

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-400

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdpbilgoraj.home.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdpbilgoraj.bip.lubelskie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdpbilgoraj.bip.lubelskie.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie siecią dróg powiatowych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

przebudowa drogi powiatowej nr 2934L Księżpol - Harasiuki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-55ccb995-3e4c-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00396702

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00010904/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 przebudowa drogi powiatowej nr 2934L Księżpol - Harasiuki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00371437/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.3510.10.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej nr 2934L Księżpol – Harasiuki.
5.1.2 Opis inwestycji:
a) Przebudowa dotyczy:
- DP 2934L odcinek drogi w km 3+779,12 – 16+448 obejmuje wykonanie następujących robót:
roboty rozbiórkowe, (nawierzchnia, podbudowa, przepusty), wycinkę samosiewów, wycinkę drzew kolidujących z elementami wyposażenia drogi, roboty ziemne (zdjęcie warstwy humusu, wykopy i nasypy), przebudowę nawierzchni, wykonanie poboczy z kruszywa, poszerzenia jezdni, wykonanie chodników, wykonanie nawierzchni zjazdów publicznych i indywidualnych, przebudowa i remont przepustów pod korona drogi, przebudowa skrzyżowań, wykonanie peronów i zatok autobusowych, oczyszczanie i profilowanie istniejących rowów, wykonanie nowych rowów, umocnienie dna i skarp rowów, wykonanie oznakowania poziomego i pionowego, montaż urządzeń BRD w tym oświetlenie przydrożne, roboty wykończeniowe (plantowanie , obsianie).
b) Kategorii ruchu przebudowywanej drogi KR- 3.

Wykonawca zobowiązany jest rozpocząć roboty budowlane w roku 2022.

UWAGA: Ze względu na ograniczone środki finansowe, Zamawiający odstępuje od wykonania:
- utwardzonego pobocza o nawierzchni bitumicznej o szer. 1,5 m i dł. 10238 m,
- wycinki drzew wchodzących w kolizję z utwardzonym poboczem,
- części nowych przepustów pod zjazdami indywidualnymi,
- części wykopów i nasypów związanych z wykonaniem utwardzonego pobocza,
pozostawiając do wykonania pozostałe roboty ujęte w dokumentacji projektowej i przedmiarze robót. Wykonawca wycenia roboty na podstawie załączonego przedmiaru robót, który nie zawiera robót, od których odstępujemy.

5.1.3 Do obowiązków Wykonawcy należy wykonanie Projektu czasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót. Są możliwe krótkie czasowo i odcinkowo zamknięcia drogi.

5.1.4 Wykonawca jest zobowiązany do utrzymania nawierzchni dróg przez cały okres trwania umowy w należytym stanie, (nie dotyczy zimowego utrzymania).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę w wysokości: 23 403 111,46 zł., natomiast cena oferty z najniższą ceną wynosi: 26 773 413,85 zł.
2022-10-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane