Dostawa rębaków drzew i gałęzi
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00397284
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-18 11:34
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7122904545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Rębarki
Wykonawcy
8 przyznanych
'TEKNAMOTOR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, PL
82 041 PLN'TEKNAMOTOR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, PL
82 041 PLN'TEKNAMOTOR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, PL
82 041 PLN'TEKNAMOTOR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, PL
82 041 PLN'TEKNAMOTOR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, PL
82 041 PLN'TEKNAMOTOR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, PL
82 041 PLN'TEKNAMOTOR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, PL
82 041 PLN'TEKNAMOTOR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, PL
82 041 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.