Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kodrąb – III etap
GMINA KODRĄB
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00397828
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00397828/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-18 13:19
- Lokalizacja
- Kodrąb, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-27965ad1-35ae-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 7722240740
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00397828 z dnia 2022-10-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kodrąb – III etap
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KODRĄB
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648020
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Niepodległości 7
1.5.2.) Miejscowość: Kodrąb
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-512
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gminakodrab.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminakodrab.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kodrąb – III etap2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-27965ad1-35ae-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00397828
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00334824/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kodrąb - etap III
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00351973/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPI.271.32.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kodrąb – III etap na odcinku 580 m w zakresie:
a) opracowanie i wdrożenie projektu tymczasowej organizacji ruchu na czas robót,
b) roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych,
c) roboty ziemne wykonywane koparkami podsiębiernymi z transportem urobku samochodami samowyładowczymi - 348,00 m3,
d) przemieszczenie spycharkami mieszanki kruszyw naturalnych łamanych z istniejącej jezdni na pobocze - 208,80 m3,
e) podbudowa z kruszywa łamanego (warstwa dolna) o gr. 15 cm - 2262,00 m2,
f) podbudowa z kruszywa łamanego (warstwa górna) o gr. 5 cm - 2146,00 m2,
g) skropienie nawierzchni drogowej emulsją asfaltową kationową - 2146,00 m2,
h) nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych (warstwa ścieralna) o gr. 4 cm - 2030,00 m2,
i) rozplantowanie spycharkami kruszywa na poboczu do 1 m3 wzdłuż 1 m wykopu – 348 m3,
j) zagęszczenie nasypów zagęszczarkami do wskaźnika zagęszczenia Is=0,98 - 348,00m3,
k) plantowanie skarp i korony nasypów na poboczach – 580,00 m3,
l) geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2022-10-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |