Wymiana pokrycia dachu na budynku Przychodni zdrowia na Os. Gaj.
Gmina Trzebinia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00397959
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00397959/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-18 13:44
- Lokalizacja
- Trzebinia, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-42284990-4a0d-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 6282260122
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00397959 z dnia 2022-10-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana pokrycia dachu na budynku Przychodni zdrowia na Os. Gaj.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebinia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258032
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marszałka Piłsudskiego 14
1.5.2.) Miejscowość: Trzebinia
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-540
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 327111045.327111046
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.trzebinia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzebinia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-42284990-4a0d-11ed-8832-4e4740e186ac1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana pokrycia dachu na budynku Przychodni zdrowia na Os. Gaj.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42284990-4a0d-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00397959
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00337444/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Wymiana pokrycia dachu na budynku Przychodni zdrowia na os. Gaj.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00390166/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W uprzednio prowadzonym postępowaniu w trybie podstawowym 275 pkt 1 nie złożono żadnej oferty.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-d465e184-2e88-11ed-8832-4e4740e186ac
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BR.RIR.271.78.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 192798,67 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są prace w zakresie:
1. Wykonania częściowej wymiany pokrycia z papy.
2. Wykonania nowego pokrycia na świetlikach z blachy.
3. Wymiana okien dachowych w świetlikach na nowe.
4. Wykonania izolacji przeciwwodnej ścian attyki.
5. Wykonania obróbek blacharskich.
6. Zadaszenia nad rampą:
- oczyszczenie z korozji konstrukcji zadaszenia i pomalowanie;
- wykonanie nowego pokrycia wraz z podbitką;
- rozebranie ściany attykowej zadaszenia;
- wymiana rynien i rur spustowych;
7. Remont instalacji odgromowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
a. projekt budowlano-wykonawczy
b. specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót
c. przedmiar robót
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zaproszony Wykonawca nie przystąpił do negocjacji.| 2022-10-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |