Remont drogi gminnej nr 113581L w km 0+010 do km 1+008 w miejscowości Branew Szlachecka, uszkodzonej w wyniku gwałtownego spływu wód opadowych w maju 2022 r.

Gmina Dzwola

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00398075
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00398075/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-18 14:02
Lokalizacja
Dzwola, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d9ac415d-2458-11ed-9071-8637ea33a6f9
Identyfikator
8621614932
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ STANICKIChrzanów Pierwszy, PL · lot 0
708 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00398075 z dnia 2022-10-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 113581L w km 0+010 do km 1+008 w miejscowości Branew Szlachecka, uszkodzonej w wyniku gwałtownego spływu wód opadowych w maju 2022 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dzwola

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409577

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 168

1.5.2.) Miejscowość: Dzwola

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-304

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 158752215

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugdzwola@mbnet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzwola.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ugdzwola.bip.lubelskie.pl/index.php?id=81

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej nr 113581L w km 0+010 do km 1+008 w miejscowości Branew Szlachecka, uszkodzonej w wyniku gwałtownego spływu wód opadowych w maju 2022 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9ac415d-2458-11ed-9071-8637ea33a6f9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00398075

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035466/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Remont drogi gminnej nr 113581L w km 0+010 do km 1+008 w miejscowości Branew Szlachecka, uszkodzonej w wyniku gwałtownego spływu wód opadowych w maju 2022 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00320290/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na Remont drogi gminnej nr 113581L w km 0+010 do km 1+008 w miejscowości Branew Szlachecka, uszkodzonej w wyniku gwałtownego spływu wód opadowych w maju 2022 r.

4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
Zaprojektowana droga została usytuowana w planie tak, aby wysokie walory użytkowe były powiązane z otaczającym zagospodarowaniem przestrzennym oraz poczuciem bezpieczeństwa użytkowania. Gabaryty obiektu zostały dostosowane do warunków i potrzeb sytuacyjnych. Obecne uszkodzenie nawierzchni, obciążenie pojazdami oraz działanie wód opadowych i czynników atmosferycznych spowodowało dalszą degradację drogi, dlatego też projektuje się remont drogi o następujących warstwach konstrukcyjnych:
• Podbudowa tłuczniowa-warstwa dolna stabilizowana mechaniczne - gr. 15 cm. szer. 3,50m.
• Podbudowa tłuczniowa -warstwa górna stabilizowana mechaniczne - gr. 5 cm. szer.3,50 m.
• Nawierzchnia betonowa gr. 18 cm. szer 3,50 m
• Oraz na odcinku 130 m nawierzchnię z betonu asfaltowego gr. 5 cm. szer. 3,00 m.
Zaprojektowano pobocza gruntowe o szerokości od 0,30 m do 0,75m każde ze spadkami 8% w kierunku od osi jezdni w miejscach gdzie jest możliwe wykonanie. Uformowane pobocza gruntowe należy zagęścić do Is=0,98 oraz E2=80MPa. Wielkość robót została przedstawiona w przedmiarze robót.
Parametry techniczne drogi:
• Kategoria drogi – gminna nr 113581L.
• Prędkość projektowa – 30 km/h
• Nawierzchnia – I klasa obciążenia
• Kategoria ruchu- KR 1
• Szerokość jezdni drogi / mijanki– 3÷3,5 m / 1,5 m
• Długość mijanki 25 m.
• Szerokość poboczy – 2 x 0,3m do 0,75m.
• Spadek poprzeczny jezdni – 2% ( jednostronny i odwrócony daszek)
• Spadek poprzeczy poboczy -8%
• Spadek podłużny - zgodnie z istniejącym terenem
Gabaryty elementów konstrukcyjnych obiektu oraz szczegółowe rozwiązania techniczne ich zastosowania przedstawiono na opracowaniach graficznych.
Profil podłużny drogi usytuowany jest w osi drogi od punktu PT 0+010 do punktu KT w kilometrze 1+008.. Profil podłużny należy określić i usytuować po analizie terenu istniejącego. Od km 0+010 do km 0+130 zaprojektowano warstwę profilującą z masy mineralno-asfaltowejo uśrednionej grubości 3 cm na szer. 3 m. oraz nawierzchnię z betonu asfaltowego gr. 5 cm szer.3,00 m. Od km 0+130 do km 1+008 zaprojektowano nawierzchnię betonowa szer. 3,50 m grubości 18 cm.
Zaprojektowano zjazdy na drogi boczne i mijankę :
1) Z-1 km 0+559 zjazd w prawo dł. 20 m szer. 3 m, łuki skrętu R=3m.
2) Z-2 km 0+660 zjazd w prawo dł. 20 m szer. 3 m, łuki skrętu R=1,50m.
3) Z-3 km 0+665 zjazd w prawo dł. 20 m szer. 3 m, łuki skrętu R=1,50m.
4) Z-4 km 0+747 zjazd w prawo dł. 20 m szer. 3 m, łuki skrętu R=3m.
5) Z-5 km 0+800 zjazd w lewo dł. 20 m szer. 3 m, łuki skrętu R=1,21m;R=2m;R=3m.
6) M-1 km 0+717- 0+742 po prawej str. nawierzchni, dł. 25 m szer. 1,50 m, + skosy 1:1
Spadki podłużne obiektu należy dostosować do terenu istniejącego.
Przekroje konstrukcyjne zaprojektowano na podstawie warunków określonych przez Inwestora oraz w oparciu o Poradnik-Nawierzchnie Betonowe na Drogach Gminnych. Przyjęto dla KR 1-2 =liczbę osi obliczeniowych L100 kN na dobę na pas obliczeniowy ≤ 12.
Szerokości poszczególnych elementów projektowanego obiektu jest dostosowana do natężeniaruchu, uwarunkowań związanych z dostępnością terenu oraz do rachunku ekonomicznego. Na całej długości rozpatrywanego odcinka drogi występuje przekrój drogi pełnej, jezdnia jednopasowa szerokości 3,00 m i 3,50 m, spadek poprzeczny jezdni zmienny : w km 0+010 do km 0+130 jednostronny w lewo, w km 0+130 do km 1+008 daszkowy odwrócony 2 %, obustronne pobocza zespadkiem 8 % od osi jezdni. Szerokość pobocza 2 x od 0,30 do 0,75 m(w miejscach gdzie jest możliwość wykonania).
Nawierzchnia asfaltowa w km 0+010 do km 0+130 , beton asfaltowy AC 11 S 50/70 dla KR 1- 2 wg. WT-2/2016 rok. Szer. 3,00 m gr. 5 cm. Warstwa profilująca z miesznek mineralno- asfaltowych AC 16 W 50/70 dla KR1-2 wg. WT-2/2016 rok, średnia grubość wyrównania 3 cm.
Nawierzchnia betonowa w km 0+130 do km 1+008 z betonu klasy C25/30 gr. 18 cm szer. 3,50 m . Dylatacje - szczeliny poprzeczne wykonać w dwóch etapach-etap I : cięcie szer. 3 mm głębokość 5 cm w zależności od temp. od 7 do 14 godzin od położenia nawierzchni; etap II : cięcie poszerzające na szer. od 6 do 10 mm głębokości 30 mm wykonać gdy beton osiągnie min. 12 MPa, Szczeliny oczyścić i zaleć masą zalewową na zimno lub gorąco. Podbudowa wykonana dwoma warstwami : dolna warstwa z kruszywa kamiennego fr. 0-63 mm gr. 15 cm , szer. 3,50 m, górna warstwa podbudowy z kruszywa kamiennego fr. 0-31,5 mm gr. 5 cm szer. 3,50 m. Wymagana nośność na powierzchni dolnych warstw konstrukcji nawierzchni wynosi E2 ≥ 80 MPa.
Na przekrojach konstrukcyjnych nr 1 i nr 2 pokazano rozkład poszczególnych warstw obiektu. Nachylenie skarpy jest zmienne. Nie przewiduje się formowania skarp. Gabaryty poszczególnych elementów konstrukcyjnych oraz szczegółowe rozwiązania techniczne ich
zastosowania przedstawiono na opracowaniach graficznych.
Powierzchniowe odwodnienie poszczególnych elementów z wód opadowych zapewniają spadki poprzeczne jezdni, spadki na jezdni wynoszą i=2%, . Spadki pobocza i=8%. Spadki podłużne projektowanego obiektu winny być zgodne z ukształtowaniem terenu istniejącego. Odprowadzenie wód opadowych dokonuje się lejem utworzonym poprzez daszkowy odwrócony układ spadków w przekroju poprzecznym do terenów niżej położonych. W km 0+012 zaprojektowano remont przepustu z rur HDPE 1 x fi 60 l=6 m zakończony elementami prefabrykowanymi.
PODSTAWOWY ZAKRES RZECZOWY INWESTYCJI.
Lp. Nazwa elementu J.m. Ilość
I II III IV
Droga gminna 113558L
1. Długość m 998
2. Szerokość nawierzchni drogi m 3,00/3,50
3. Powierzchnia całkowita m2 3747,75
4. Przepust z rur HDPE fi 60 x 2 m 6

Po stronie Wykonawcy leży pełna obsługa geodezyjna: wytyczenie pasa drogowego i pozostałe niezbędne do realizacji robót czynności geodezyjne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 708000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1037485,87 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 708000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roboty Budowlane Mariusz Stanicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8621518341

7.3.4) Miejscowość: Chrzanów Pierwszy 69

7.3.5) Kod pocztowy: 23-305

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 708000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2022-10-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane