Postęp. prowadz. jako zam. na usługi społ. i inne szczeg. usł. na przepr. zajęć wczesnego wspomag. rozwoju dziecka i zajęć spec.w ramach programu kompleks. wsparcia rodzin pn. Za życiem – 16 cz.
PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W MYSŁOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00398157
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-18 14:16
- Lokalizacja
- Mysłowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 2220680943
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi fizjoterapiiUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Wykonawcy
11 przyznanych
Jolanta Skorek,Mysłowice, PL
13 500 PLNAgnieszka ZawadzkaSosnowiec, PL
13 500 PLNCentrum Edukacji Atut - Dolny Śląsk S.C. CL Sp. z o.o.BRZEG, PL
12 750 PLNCentrum Edukacji Atut Dolny Śląsk placówka oświatowo-wychowawczaSiechnice, PL
17 000 PLNAlicja SobaśMysłowice, PL
4500 PLNKamila SekułaKatowice, PL
18 000 PLNKamila SekułaKatowice, PL
18 000 PLNCentrum Edukacji Atut - Dolny Śląsk S.C. CL Sp. z o.o.BRZEG, PL
8500 PLNGabinet Logopedyczny Profilaktyka, Diagnoza, Terapia Logopedyczna Katarzyna TokarskaMysłowice, PL
18 000 PLNAgnieszka ZawadzkaSosnowiec, PL
4500 PLNAgnieszka GewartowskaMysłowice, PL
10 500 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.