Remont i przebudowa lokali mieszkalnych w budynkach zabytkowych będących w 100% własnością m. st. Warszawy, administrowanych przez ZGN Wola, TZOM Młynów - zamówienie z wolnej ręki.
"ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY WOLA M.ST. WARSZAWY"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00398391
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00398391/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-18 15:10
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ee5b4ff6-4ed7-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 5272457153
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00398391 z dnia 2022-10-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i przebudowa lokali mieszkalnych w budynkach zabytkowych będących w 100% własnością m. st. Warszawy, administrowanych przez ZGN Wola, TZOM Młynów - zamówienie z wolnej ręki.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY WOLA M.ST. WARSZAWY"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000665840
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Bema 70
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-225
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 224958190
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jsmolinski@zgnwola.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgnwola.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.zgnwola.waw.pl/zamowienia-publiczne/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie na terenie Dzielnicy Wola m.st. Warszawy zasobami stanowiącymi własność i współwłasność Miasta Stołecznego Warszawy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i przebudowa lokali mieszkalnych w budynkach zabytkowych będących w 100% własnością m. st. Warszawy, administrowanych przez ZGN Wola, TZOM Młynów - zamówienie z wolnej ręki.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee5b4ff6-4ed7-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00398391
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035133/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Połączenia i remonty pustostanów lokali mieszkalnych na podstawie dokumentacji projektowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W dniu 14.09.2022 r. zostało unieważnione postępowanie ZP.26.87.2022.JS
na remont 3 pustostanów w budynkach zabytkowych na terenie TZOM Młynów
Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11.09.2019 r., Prawo zamówień publicznych.
Ze względu na sytuację życiową przyszłych najemców oczekujących na pilny remont, przedmiotowe pustostany otrzymały status priorytetowych. Mając powyższe na uwadze, a także w celu efektywnego wykorzystania przyznanych środków finansowych oraz zapewnienia ciągłości przekazywania wyremontowanych lokalu przyszłym najemcom, którzy otrzymali skierowania do zasiedlenia lokali z gminnego zasobu lokalowego wskazane jest przeprowadzenie zamówienia w trybie „z wolnej ręki”.
Uzasadnienie prawne
Proponowany tryb z wolnej ręki wynika z faktu, iż zachodzą przesłanki zgodnie z art. 305 pkt 2 - w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie wpłynął żaden wniosek a warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ZP.26.87.2022.JS
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.26.103.2022.JS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 132431,91 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont i przebudowa lokali mieszkalnych w budynkach zabytkowych będących w 100% własnością m. st. Warszawy, administrowanych przez ZGN Wola, TZOM Młynów (3 lokale: Bema 81 m 35, Górczewska 15A m 115, Górczewska 15A m 123), które należy wykonać zgodnie z kosztorysami ofertowymi sporządzonymi na podstawie przedmiarów oraz specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót oraz projektami i decyzjami z Wydziału Architektury i Budownictwa dla Dzielnicy Wola oraz decyzjami Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, stanowiącymi załączniki do niniejszego zaproszenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-10-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |