Przebudowa drogi dojazdowej na działce nr 13 w Borucinie
Gmina Okonek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00398607
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00398607/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-19 07:50
- Lokalizacja
- Okonek, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a3375561-4f6f-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 7671657653
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00398607 z dnia 2022-10-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej na działce nr 13 w Borucinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Okonek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791388
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niepodległości 53
1.5.2.) Miejscowość: Okonek
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-965
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: 067 266 90 03
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ratusz@okonek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.okonek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi dojazdowej na działce nr 13 w Borucinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3375561-4f6f-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00398607
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00055601/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa drogi gminnej na działce nr 13 w Borucinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ITRiŚ.271.19.2022.ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Istniejący stan zagospodarowania terenu.
Inwestycja położona jest w powiecie złotowskim na terenie gminy Okonek w m. Borucino na działce nr 13. Istniejąca jezdnia posiada nawierzchnię z kruszywa naturalnego, która jest w złym stanie technicznym. Istniejąca nawierzchnia posiada liczne ubytki oraz odkształcenia zarówno w profilu podłużnym jak i poprzecznym. Odwodnienie istniejącej drogi odbywa się powierzchniowo w przyległy teren. Szerokość istniejącej drogi jest zmienna i waha się w przedziale 2,50 – 3,00 m.
2) Początek projektowanej przebudowy przyjęto w km 0+000,00 na granicy z działką leśną nr 8317/1, natomiast koniec w km 0+632,00 na krawędzi drogi powiatowej nr 1010P (działka nr 26). Długość projektowanej trasy wynosi 632,00 m.
W ramach planowanej przebudowy na odcinku 0+000,00 – 0+592,00 założono wykonanie nawierzchni z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o szerokości 3,00 m. Na odcinku 0+592,00 – 0+632,00 (na włączeniu w drogę powiatową nr 1010P) założono wykonanie nawierzchni z kostki betonowej gr. 8 cm o szerokości 3,00 m obramowanej opornikiem betonowym o wym. 12 x 25 cm posadowionym na ławie z betonu C 12/15. Na całym projektowanym odcinku założono wykonanie obustronnych poboczy gruntowych o szerokości 0,50 m (grunt z wykopu).
Na połączeniu projektowanej drogi z drogą powiatową nr 1010P (działka nr 26) założono wykonanie odcięcia z opornika betonowego o wym. 12 x 25 cm (światło 0 cm) z wypełnieniem szczeliny między opornikiem betonowym, a istniejąca nawierzchnią bitumiczną masą zalewową oraz betonem C 12/15.
Całą projektowaną trasę maksymalnie wpisano w istniejący układ geometryczny wprowadzając jedynie drobne korekty wynikające z konieczności zlokalizowania projektowanej trasy w granicach istniejącego pasa drogowego.
Odwodnienie projektowanej drogi zaprojektowano jako powierzchniowe w granicach istniejącego pasa drogowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie na złożenie ofert tj. do dnia 17.10.2022 r. wpłynęła jedna oferta, której wartość wynosiła 287143,72 zł brutto. Zamawiający przeznaczył na realizację zadania kwotę 200000,00 zł i nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 287143,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 287143,72 PLN
| 2022-10-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |