Przebudowa nawierzchni odcinka drogi powiatowej nr 3422P w miejscowości Witowo

Powiatowy Zarząd Dróg w Kole

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00398704
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00398704/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-19 08:36
Lokalizacja
Koło, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-00a8fab8-2f40-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
6661772234
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00398704 z dnia 2022-10-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa nawierzchni odcinka drogi powiatowej nr 3422P w miejscowości Witowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Kole

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311022989

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Toruńska 200

1.5.2.) Miejscowość: Koło

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-600

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 632610576

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dt@pzdkolo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pzdkolo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl , http://pzdkolo.pl/przetargi/index.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa nawierzchni odcinka drogi powiatowej nr 3422P w miejscowości Witowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00a8fab8-2f40-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00398704

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00043632/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.20 Przebudowa nawierzchni odcinka drogi powiatowej nr 3422P w miejscowości Witowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00339117/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD.TPBN.27.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZAKRES ROBÓT OBEJMUJE :

- Roboty pomiarowe – 0,150 km
- Mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej - 20 m²
- Oczyszczenie mechaniczne nawierzchni drogowych bitumicznych- 804,65 m2
- Skropienie podbudowy asfaltowej emulsją asfaltową szybkorozpadową – 804,65 m2
- Mechaniczne wyrównanie istniejącej podbudowy betonem asfaltowym – 80,46 t
- Ręczne wyrównanie nawierzchni betonem asfaltowym- 3 t
- Uzupełnienie poboczy wraz z profilowaniem i zagęszczeniem- 225 m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu wpłynęła jedna oferta na realizację w/w zadania. Kwota z oferty Wykonawcy przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację inwestycji. Wobec powyższego Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61489,83 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 61489,83 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-10-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane