Przebudowa drogi gminnej ul. Gościniec Napoleoński w miejscowości Roszczep w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Przebudowa drogi gminnej na dz. 371 w miejscowości Roszczep na długości 990 mb"
Gmina Klembów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00398719
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00398719/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-19 08:39
- Lokalizacja
- Klembów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-717a6c32-2dcc-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 1251333656
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00398719 z dnia 2022-10-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej ul. Gościniec Napoleoński w miejscowości Roszczep w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Przebudowa drogi gminnej na dz. 371 w miejscowości Roszczep na długości 990 mb"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Klembów
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy w Klembowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668150
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gen. Franciszka Żymirskiego 38
1.5.2.) Miejscowość: Klembów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-205
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: (29) 753 - 88 - 00
1.5.8.) Numer faksu: (29) 777 - 90 - 85
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@klembow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.klembow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej ul. Gościniec Napoleoński w miejscowości Roszczep w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Przebudowa drogi gminnej na dz. 371 w miejscowości Roszczep na długości 990 mb"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-717a6c32-2dcc-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00398719
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023925/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Przebudowa drogi gminnej ul. Gościniec Napoleoński w miejscowości Roszczep w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi gminnej na dz. 371 w miejscowości Roszczep na długości 990 mb”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00335366/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.26.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 531396,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
III.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pn.: Przebudowa drogi gminnej ul. Gościniec Napoleoński w miejscowości Roszczep w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi gminnej na dz. 371 w miejscowości Roszczep na długości 990 mb”.
III.2. Zakres realizacji przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) roboty pomiarowe;
2) roboty drogowe: jezdnia i pobocza;
3) przygotowanie podłoża pod nawierzchnie drogowe;
4) wykonanie kolejno elementów i warstw konstrukcji nawierzchni na wskazanych odcinkach;
5) wykonanie nawierzchni jezdni;
6) wykonanie prac tymczasowych i towarzyszących;
7) uporządkowanie terenu i likwidację zaplecza budowy.
Szczegółowy zakres robót ujęty jest w n/w dokumentach, które stanowią załącznik nr 9 – „Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)”, do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), w szczególności:
1) Przedmiar Robót;
2) Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Branżowych;
3) Zakres Graficzny Inwestycji.
Przed złożeniem oferty Zamawiający zaleca dokonanie wizji lokalnej terenu oraz sprawdzenia zgodności załączonej do SWZ ww. dokumentacji, ze stanem faktycznym i warunkami terenowymi. Przedmiar robót stanowi jedynie materiał pomocniczy w wycenie robót budowlanych. Wywiezienie urobku z terenu budowy, składowanie materiałów, a także transport leży całkowicie po stronie Wykonawcy. Nadmiar urobku nadający się do wbudowania zostanie rozplantowany na przylegających drogach gruntowych lub przewieziony w miejsce wskazane przez Zamawiającego na odległość do 5 km.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 926404,53 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1199626,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 926404,53 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Szpańscy Jerzy, Jacek, Dawid "Czystość" Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1250002288
7.3.3) Ulica: Sławkowska 22
7.3.4) Miejscowość: Wołomin
7.3.5) Kod pocztowy: 05-200
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Nie znany na etapie składania ofert - część robót ziemnych, przygotowanie podbudowy pod ułożenie nawierzchni - ok 25%
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 92640453 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamówienie realizowane będzie: 6 tygodni od dnia udzielenia zamówienia (od dnia zawarcia umowy).| 2022-10-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |