Poprawa dostępności w szkołach podstawowych w Gminie Opoczno w ramach projektu „Dostępna Szkoła”
Centrum Usług Wspólnych Gminy Opoczno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00398878
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00398878/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-19 09:15
- Lokalizacja
- Opoczno, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dc0b582e-2414-11ed-9071-8637ea33a6f9
- Identyfikator
- 7681837859
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00398878 z dnia 2022-10-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa dostępności w szkołach podstawowych w Gminie Opoczno w ramach projektu „Dostępna Szkoła”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Wspólnych Gminy Opoczno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364272848
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Kościuszki 1
1.5.2.) Miejscowość: Opoczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 887171171
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@cuw.um.opoczno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://cuwopoczno.bip.wikom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://cuwopoczno.bip.wikom.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa dostępności w szkołach podstawowych w Gminie Opoczno w ramach projektu „Dostępna Szkoła”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc0b582e-2414-11ed-9071-8637ea33a6f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00398878
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00269947/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Poprawa dostępności w szkołach podstawowych w Gminie Opoczno w ramach projektu „Dostępna Szkoła”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
projek „Dostępna Szkoła” w ramach IV Osi priorytetowej Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój „Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa”, Działanie 4.1 Innowacje społeczne2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUWGO.2310.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres rzeczowy robót remontowych budowlano-instalacyjnych, obejmuje jeden węzeł sanitarny zlokalizowany na parterze budynku Szkoły Podstawowej Nr 1 w Opocznie im. Kornela Makuszyńskiego jak również zlokalizowane dwa zespoły szatniowo – sanitarne przy sali gimnastycznej w budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kazimierza Wielkiego w Opocznie. Planowane roboty remontowe mają przede wszystkim na celu dostosowanie pomieszczeń do obecnie obowiązujących warunków technicznych a także do standardów Modelu Dostępnej Szkoły.W ramach planowanych robót dokonany zostanie demontaż istniejącej armatury sanitarnej, demontaż drzwi wewnętrznych, wyburzenie istniejących ścianek działkowych, poszerzenie otworu drzwiowego wraz z wykonaniem nadproży, wykonanie nowych ścianek działowych, przebudowa instalacji wod. –kan., c.o., elektrycznej, wykonanie kanałów wentylacyjnych przez ścianę zewnętrzną. Kanały zakończone kominkami, wykonanie nowych posadzek, wykończenie ścian glazurą do wysokości min. 2,00m, montaż nowych drzwi wraz z ościeżnicą, obróbka ścian po wymianie drzwi, malowanie ścian farbą emulsyjną, montaż armatury sanitarnej, wykonanie niezbędnych prac wykończeniowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45232460-4 - Roboty sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 317757,12 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres rzeczowy robót remontowych, obejmuje korytarz górny i dolny wraz z przedsionkiem przy wejściu głównym, klatka schodowa, stołówkę, świetlicę oraz bibliotekę zlokalizowane w budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kazimierza Wielkiego w Opocznie. Planowane roboty remontowe mają przede wszystkim na celu dostosowanie korytarzy w obszarach dostępności architektonicznej, w wymiarze technicznym do standardów Modelu Dostępnej Szkoły.W ramach planowanych robót będzie wymiana wszystkich drzwi z ościeżnicami i zamurowanie wszystkich naświetli górnych drzwi wewnętrznych w budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kazimierza Wielkiego w Opocznie, wymiana 4 szt. drzwi z ościeżnicami w szkole Podstawowej Nr 1 w Opocznie im. Kornela Makuszyńskiego, demontaż listew ściennych drewnianych, uzupełnienie ubytków i rys szpachlą, gruntowanie ścian, malowanie ścian farbą emulsyjną, ułożenie wykładziny pcv na lamperii, wykonanie odbojnicy ochronnej pcv, zabezpieczenie narożników listwą pcv, na podłodze ułożenie wykładziny pcv na podkładzie klejowym z wywinięciem na ściany oraz wykonanie zabezpieczeń oraz cokołów przy gaśnicach. Montaż wycieraczki na stałe zlicowaną z powierzchnią podłogi o oczkach mniejszych lub równych 2x2 cm. Dostosowanie jednej klatki schodowej w budynku. Zabezpieczenie przestrzeni pod schodami do wysokości 210 cm (montaż zabudowy). Wymiana nawierzchni schodów na matową i antypoślizgową oraz oznaczenie krawędzi pierwszego i ostatniego stopnia w biegu schodowym pasami o szerokości min. 5 cm na całej ich szerokości, w kolorze kontrastującym z ich nawierzchnią. Oznaczenie będzie widoczne na stopniu i podstopnicy. W stołówce natomiast w celu zachowania kontrastu zostanie położona wykładzina pcv. W świetlicy szkolnej i bibliotece będzie wymiana posadzki na matową i antypoślizgową oraz malowanie ścian i zastosowanie pasów kontrastowych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45232460-4 - Roboty sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 979219,75 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres rzeczowy robót remontowych, obejmuje główną salę gimnastyczną zlokalizowaną na parterze oraz małą salę na zlokalizowaną na I piętrze w budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kazimierza Wielkiego w Opocznie. Planowane roboty remontowe mają przede wszystkim na celu dostosowanie Sal w obszarach dostępności architektonicznej, w wymiarze technicznym do standardów Modelu Dostępnej Szkoły.W ramach planowanych robót w głównej Sali gimnastycznej dokonany zostanie demontaż istniejącej wykładziny pcv, demontaż istniejących desek podłogowych, wymiana zniszczonych legarów, montaż nowych desek podłogowych, ułożenie wykładziny pcv sportowej. W ramach planowanych robót dokonany zostanie demontaż stolarki okiennej wewnętrznej 3 szt., demontaż stolarki drzwiowej 2 szt., zamurowanie otworów okiennych 3 szt., zamurowanie otworów drzwiowych 2 szt., demontaż drabinek gimnastycznych, demontaż kratek wentylacyjnych, demontaż gniazdek i kontaktów elektrycznych, wymiana puszek elektrycznych, usunięcie tynku ze ścian, uzupełnienie ubytków i rys szpachlą, gruntowanie ścian, malowanie ścian farbą emulsyjną, montaż drabinek gimnastycznych, montaż nowych kratek wentylacyjnych, zabezpieczenie filarów materacami ochronnymi wypełnionymi pianką poliuretanową, montaż nowych gniazdek i kontaktów elektrycznych. Natomiast w małej Sali na piętrze, demontaż drabinek gimnastycznych, Cyklinowanie parkietu, Malowanie lakierem parkietu i listew przypodłogowych, Montaż drabinek gimnastycznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 198008,36 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres rzeczowy robót remontowych, obejmuje główną klatkę schodową zlokalizowaną na parterze w budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kazimierza Wielkiego w Opocznie. Planowane roboty remontowe mają przede wszystkim na celu dostosowanie klatki w obszarach dostępności architektonicznej, w wymiarze technicznym do standardów Modelu Dostępnej Szkoły.W ramach planowanych robót dokonany zostanie demontaż istniejącej balustrady i montaż nowej oraz pochwytów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 65000,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres rzeczowy robót remontowych, obejmuje zakup i montaż podnośnika pionowego w budynku Szkoły Podstawowej Nr 1 w Opocznie im. Kornela Makuszyńskiego. Planowane roboty remontowe mają przede wszystkim na celu zapewnienia uczniom dostępu do wszystkich kondygnacji szkoły.W ramach planowanych robót dokonany zostanie demontaż balustrad w miejscu wjazdu na podnośnik, montaż podnośnika, wykonanie balustrad.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45232460-4 - Roboty sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 195674,03 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres rzeczowy robót remontowych, obejmuje wybudowanie chodnika przed wejściem do budynku Szkoły Podstawowej Nr 1 w Opocznie im. Kornela Makuszyńskiego. Planowane roboty remontowe mają przede wszystkim na celu dostosowanie wejścia głównego w obszarach dostępności architektonicznej, w wymiarze technicznym do standardów Modelu Dostępnej Szkoły.W ramach planowanych robót dokonana zostanie rozbiórka istniejących schodów wejściowych, rozbiórka chodnika o nachyleniu 5,2%, wykonanie chodnika o nachyleniu 5%, wykonanie wycieraczki zewnętrznej, wymiana wycieraczki wewnętrznej zamontowaną na stałe zlicowane z powierzchnią podłogi o oczkach mniejszych lub równych 2x2 cm
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45232460-4 - Roboty sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 10429,38 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
do w/w części nie złożono ofert.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca uchylił się od podpisania umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 612381,33
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1476000,00 PLN
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
do w/w części nie złożono ofert.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
do w/w części nie złożono ofert.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
do w/w części nie złożono ofert.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
do w/w części nie złożono ofert.
| 2022-10-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |