Dostawa zestawu przenośnego z kamerą samojezdną do inspekcji rurociągów wraz z osprzętem

Zakład Wodociągów i Kanalizacji

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00017044
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00017044/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-09 09:47
Lokalizacja
Chełmno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b832cbf7-3ae5-4707-846a-bf646a9ee28c
Identyfikator
8751003428
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Maszyny do badania wewnętrznej powierzchni rurociągówRejestratory obrazu wideoKamery cyfrowe

Wykonawcy

1 przyznane

INTER GLOBAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRybarzowice, PL · lot 0
245 175,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00017044 z dnia 2025-01-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa zestawu przenośnego z kamerą samojezdną
do inspekcji rurociągów wraz z osprzętem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Wodociągów i Kanalizacji

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870327210

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nad Groblą 2

1.5.2.) Miejscowość: Chełmno

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-200

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zwik@zwik.chelmno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zwik.chelmno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zwik.chelmno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa zestawu przenośnego z kamerą samojezdną
do inspekcji rurociągów wraz z osprzętem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b832cbf7-3ae5-4707-846a-bf646a9ee28c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00017044

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00221803/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa kamery inspekcyjnej do kanalizacji

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00547739

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP – 3/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa zestawu przenośnego z kamera samojezdną do inspekcji rurociągów wraz z
osprzętem.
Zamówienie obejmuje:
1) dostawę kompletnego urządzenia gotowego do pracy (koszt transportu) do Zakładu Wodociągów i Kanalizacji – Stacja
Uzdatniania Wody ul. Kilińskiego 9 w Chełmnie woj. Kujawsko-Pomorskie,
2) rozładunek oraz uruchomienie i test prawidłowego działania.
3) szkolenie operatorów pod kątem prawidłowej eksploatacji urządzenia.
4) wykonawca zapewnia serwis na terenie Polski.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został opisany w Specyfikacji Warunków Zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 42997100-2 - Maszyny do badania wewnętrznej powierzchni rurociągów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32333100-7 - Rejestratory obrazu wideo

38651600-9 - Kamery cyfrowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 245175,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 245175,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 245175,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Inter Global Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 547-19-14-765

7.3.3) Ulica: ul. Bielska 914

7.3.4) Miejscowość: Rybarzowice

7.3.5) Kod pocztowy: 43-378

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 245175,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-01-05
2025-01-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy