„Zakup dwóch samochodów osobowych na potrzeby Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kamieniu Pomorskim w ramach projektu Regionalne Pogotowie Kryzysowe”.
POWIAT KAMIEŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00399150
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-19 10:34
- Lokalizacja
- Kamień Pomorski, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9860166259
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samochody osobowe
Wykonawcy
2 przyznane
"CZAJKA-AUTO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBytom, PL
90 800 PLN"CZAJKA-AUTO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBytom, PL
90 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.