Dostawa monitorów, komputerów stacjonarnych i laptopów dla Politechniki Wrocławskiej – 9 zadań
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00399408
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-19 11:24
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 000001614
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Monitory ekranoweUrządzenia komputerowe
Wykonawcy
9 przyznanych
MAXTO ITS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModliczka, PL
17 280 PLNSPINEL SP. Z O.O. PODWALE 75 50-449 WROCŁAW REGON 930288722Wrocław, PL
5424 PLN"e-Tech"® Jacek Sójka Spółka JawnaŁódź, PL
12 990 PLNMAXTO ITS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModliczka, PL
71 500 PLNMAXTO ITS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModliczka, PL
13 200 PLNSMART TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
3653,1 PLNSPINEL SP. Z O.O. PODWALE 75 50-449 WROCŁAW REGON 930288722Wrocław, PL
9099,54 PLNMAXTO ITS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModliczka, PL
18 450 PLNMAXTO ITS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModliczka, PL
5227,5 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.