Remonty konserwacje dróg leśnych w Nadleśnictwie Kraśnik w roku 2022 (3)
Skarb Państwa - PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO KRAŚNIK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00399799
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00399799/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-19 12:44
- Lokalizacja
- Kraśnik, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9dcf2c34-3fd4-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 7150202424
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00399799 z dnia 2022-10-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty konserwacje dróg leśnych w Nadleśnictwie Kraśnik w roku 2022 (3)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa - PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO KRAŚNIK
1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Kraśnik
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430516200
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Janowska 139
1.5.2.) Miejscowość: Kraśnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-200
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: krasnik@lublin.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lublin.lasy.gov.pl/krasnik
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/1155b326-9118-4265-8de5-a3b1853f6d221.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty konserwacje dróg leśnych w Nadleśnictwie Kraśnik w roku 2022 (3)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9dcf2c34-3fd4-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00399799
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00168298/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remonty i konserwacje dróg leśnych w Nadleśnictwie Kraśnik w roku 2022 - Części nr 1 i nr 3
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00370131/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZG.270.18.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 596533,54 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są remonty i konserwacje dróg leśnych na terenie administracyjnym Nadleśnictwa Kraśnik.Część nr 1:
Leśnictwo Zwierzyniec DR/06/001
Leśnictwo Wolski Bór DR/05/042 oddz. 304
Leśnictwo Wolski Bór DR/05/007 – Rewitalizacja nawierzchni jezdni szerokość min. 3,5m
Leśnictwo Woski Bór kompleks Sosnowa Wola plac składowy
Leśnictwo Rudki odc. 3130 mb S-3,5m DP 13
Leśnictwo Rudki odc. 1450 mb s=3,0m DR/03/004
Leśnictwo Rudki DR/04/002
2. Zakres prac remontowych i konserwacyjnych obejmuje wykonanie prac na drogach, szlakach oraz placach składowych
przy drogach leśnych.
Zakres prac obejmuje:
- dostawę, wbudowanie i mechaniczne zagęszczenie zgodnie z niweletą drogi kruszywa łamanego frakcji 0/31,5 – 0/63 mm,
- dostawę, wbudowanie i mechaniczne zagęszczenie zgodnie z niweletą drogi gruntowej piasku naturalnego zagęszczalnego – warstwa odsączająca o grubości zgodnej z przedmiarem,
- przygotowanie wcześniejsze podłoża poprzez profilowanie, częściowe korytowanie w razie potrzeby oraz zagęszczenie,
- roboty ziemne związane z oczyszczeniem powierzchni, ze ściągnięciem warstwy humusu (usunięcie gruntu zawilgoconego
z dużą ilości części organicznych),
- równanie drogi leśnej równiarką (szerokość nawierzchni drogi 3,0 m).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres rzeczowy robót przedstawiony został w dokumentacji technicznej,
specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót i przedmiarach robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 691602,17 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są remonty i konserwacje dróg leśnych na terenie administracyjnym Nadleśnictwa Kraśnik.Część nr 3:
Leśnictwo Dąbrowa Bór Kompleks Wyżnica oddz. 469 plac składowy.
2. Zakres prac remontowych i konserwacyjnych obejmuje wykonanie prac na drogach, szlakach oraz placach składowych
przy drogach leśnych.
Zakres prac obejmuje:
- dostawę, wbudowanie i mechaniczne zagęszczenie zgodnie z niweletą drogi kruszywa łamanego frakcji 0/31,5 – 0/63 mm,
- dostawę, wbudowanie i mechaniczne zagęszczenie zgodnie z niweletą drogi gruntowej piasku naturalnego zagęszczalnego – warstwa odsączająca o grubości zgodnej z przedmiarem,
- przygotowanie wcześniejsze podłoża poprzez profilowanie, częściowe korytowanie w razie potrzeby oraz zagęszczenie,
- roboty ziemne związane z oczyszczeniem powierzchni, ze ściągnięciem warstwy humusu (usunięcie gruntu zawilgoconego
z dużą ilości części organicznych),
- równanie drogi leśnej równiarką (szerokość nawierzchni drogi 3,0 m).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres rzeczowy robót przedstawiony został w dokumentacji technicznej,
specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót i przedmiarach robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 42134,08 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty na sfinansowanie zamówienia do cen oferty najtańszej. Kwota jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia Części nr 1 to 691.602,17 zł brutto.
Oferta z ceną najniższą na Część nr 1 to 1.024.237,30 zł (brutto).
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty na sfinansowanie zamówienia do cen oferty najtańszej. Kwota jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia Części nr 3 to 42.134,08 zł brutto.
Oferta z ceną najniższą na Część nr 3 to 61.830,56 zł (brutto).
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-10-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |