Przeprowadzenie usług szkoleniowych w ramach projektu " Seniorzy na Start-Powiat Biłgorajski w klubie Seniora w miejscowości Szozdy, Gmina Tereszpol
Gmina Tereszpol
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00399900
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-19 13:01
- Lokalizacja
- Tereszpol-Zaorenda, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9181996320
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia komputerowegoUsługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
5 przyznanych
FUNDACJA CENTRUM ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCHLublin, PL
34 560 PLNFUNDACJA CENTRUM ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCHLublin, PL
36 480 PLNDAMIAN NIEDZIAŁEKLublin, PL
18 240 PLNDAMIAN NIEDZIAŁEKLublin, PL
18 240 PLNDAMIAN NIEDZIAŁEKLublin, PL
18 240 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.