Dostawa leków i materiałów hemostatycznych dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. dr R. Ostrzyckiego w Koninie
Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00400172
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-19 13:47
- Lokalizacja
- Konin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6651042675
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczneOpatrunki
Wykonawcy
29 przyznanych
'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
1604,48 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
589,81 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
589,81 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
907,2 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
158,49 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
630,31 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
453,6 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
279,93 PLN'FARMACOL-LOGISTYKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
474,33 PLNSalus International Sp. z o.o.Katowice, PL
566,4 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
183,9 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
583,2 PLN'FARMACOL-LOGISTYKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
10 380,96 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
194,17 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
505,44 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
1380,24 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
544,26 PLNINPHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
9655,2 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
385 469,28 PLN'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
121 340 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
205,75 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
1973,16 PLN'FARMACOL-LOGISTYKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
111,76 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
725,76 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
340,58 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
1088,64 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
4724,7 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
4259,17 PLNARNO-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMietków, PL
1959,55 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.