MODERNIZACJA ODDZIAŁU PEDIATRYCZNEGO (ETAP 1) W SOCHACZEWIE W FORMULE „ZAPROJEKTUJ- WYBUDUJ-WYPOSAŻ”

Zespół Opieki Zdrowotnej Szpitala Powiatowego w Sochaczewie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00017185
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00017185/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-09 10:05
Lokalizacja
Sochaczew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-deef6735-44de-47e4-b853-8de078c46405
Identyfikator
8371507803
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00017185 z dnia 2025-01-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA ODDZIAŁU PEDIATRYCZNEGO (ETAP 1) W SOCHACZEWIE W FORMULE „ZAPROJEKTUJ- WYBUDUJ-WYPOSAŻ”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej Szpitala Powiatowego w Sochaczewie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017222233

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Batalionów Chłopskich 3/7

1.5.2.) Miejscowość: Sochaczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dor@szpitalsochaczew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalsochaczew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalsochaczew

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

MODERNIZACJA ODDZIAŁU PEDIATRYCZNEGO (ETAP 1) W SOCHACZEWIE W FORMULE „ZAPROJEKTUJ- WYBUDUJ-WYPOSAŻ”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-deef6735-44de-47e4-b853-8de078c46405

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00017185

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00471377

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: EK-ZZ/ZP.261.39.RB.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie na jej podstawie modernizacji oddziału pediatrii w Zespole Opieki Zdrowotnej „Szpitala Powiatowego” w Sochaczewie w formule „zaprojektuj- wybuduj-wyposaż”

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 257 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia w związku z nieprzyznaniem środków publicznych, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.
2025-01-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane