Dostawa przyczepki do mini ciągnika i sprzętu ogrodniczego
Zakład Gospodarki Komunalnej w Rucianem-Nidzie Sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00400418
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-19 14:27
- Lokalizacja
- Ruciane-Nida, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8491593202
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samowyładowcze przyczepy do celów rolniczychRóżny sprzęt ogrodniczy
Wykonawcy
3 przyznane
ALDO LESZEK DŁUGOŁĘCKI I ANDRZEJ DŁUGOŁĘCKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNASurowe 116, PL
9840 PLNLAS24.PL, LASOGRÓD, FOTOWOLT24.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRADOM, PL
14 883 PLNLAS24.PL, LASOGRÓD, FOTOWOLT24.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRADOM, PL
15 495 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.