Budowa infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej w ramach realizacji projektu „Tu mieszkam, tu żyję” – w formule „zaprojektuj i wybuduj”
GMINA NOWOSOLNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00400727
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00400727/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-19 15:48
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-93bad51e-1164-11ed-a35f-e2885ab918a3
- Identyfikator
- 7282562272
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00400727 z dnia 2022-10-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej w ramach realizacji projektu „Tu mieszkam, tu żyję” – w formule „zaprojektuj i wybuduj”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWOSOLNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057780
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek Nowosolna 1
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 92-703
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gminanowosolna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminanowosolna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gminanowosolna1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej w ramach realizacji projektu „Tu mieszkam, tu żyję” – w formule „zaprojektuj i wybuduj”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-93bad51e-1164-11ed-a35f-e2885ab918a3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00400727
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030510/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej w ramach realizacji projektu 'Tu mieszkam, tu żyję"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
3.3. Przedmiot zamówienia jest finansowany ze środków Programu Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych w ramach wstępnej promesy nr 01/2021/3690/PolskiLad z dnia 17 listopada 2021r.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00287827/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.12.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej, a następnie wykonanie robót w ramach realizacji w systemie „zaprojektuj i wybuduj” zadania inwestycyjnego pn.: Budowa infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej w ramach realizacji projektu „Tu mieszkam, tu żyję”. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, uzgodnienie i wybudowanie w ramach inwestycji pn. “Tu mieszkam, tu żyję“ strefy rekreacyjno-turystyczno-edukacyjnej w zakresie:• budowa strefy rekreacyjnej tj. budowa kąpieliska, budowa pumptracka, budowa placu pod kątem gier przestrzennych na powietrzu (siatkówka);
• budowa strefy dziecka tj. strefy edukacji ruchowej, przestrzennej i przyrodniczej;
• budowa strefy wypoczynkowej tj. altany, montaż ławek;
• budowa ciągów turystyczno-edukacyjnych (pieszych i rowerowych);
• budowa zaplecza tj. w budynek toalety publicznej, wraz z magazynem;
• budowa parkingu;
• budowa infrastruktury technicznej tj. wodociągowej, kanalizacyjnej, elektrycznej, oświetlenie terenu.
3.2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części:
a) część nr 1 – Obszar A
b) część nr 2 – Obszar B
Wobec podziału na części Zamawiający wymaga od wykonawców ( w przypadku gdy dwóch różnych wykonawców będzie realizowało części zamówienia) pełnej współpracy w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111250-5 - Badanie gruntu
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233140-2 - Roboty drogowe
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
77300000-3 - Usługi ogrodnicze
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45243400-6 - Roboty w zakresie budowy plaż
45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan
45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
45262420-1 - Wznoszenie konstrukcji obiektów
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45262310-7 - Zbrojenie
45262210-6 - Fundamentowanie
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.5.) Wartość części: 2032520 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej, a następnie wykonanie robót w ramach realizacji w systemie „zaprojektuj i wybuduj” zadania inwestycyjnego pn.: Budowa infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej w ramach realizacji projektu „Tu mieszkam, tu żyję”. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, uzgodnienie i wybudowanie w ramach inwestycji pn. “Tu mieszkam, tu żyję“ strefy rekreacyjno-turystyczno-edukacyjnej w zakresie:• budowa strefy rekreacyjnej tj. budowa kąpieliska, budowa pumptracka, budowa placu pod kątem gier przestrzennych na powietrzu (siatkówka);
• budowa strefy dziecka tj. strefy edukacji ruchowej, przestrzennej i przyrodniczej;
• budowa strefy wypoczynkowej tj. altany, montaż ławek;
• budowa ciągów turystyczno-edukacyjnych (pieszych i rowerowych);
• budowa zaplecza tj. w budynek toalety publicznej, wraz z magazynem;
• budowa parkingu;
• budowa infrastruktury technicznej tj. wodociągowej, kanalizacyjnej, elektrycznej, oświetlenie terenu.
3.2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części:
a) część nr 1 – Obszar A
b) część nr 2 – Obszar B
Wobec podziału na części Zamawiający wymaga od wykonawców ( w przypadku gdy dwóch różnych wykonawców będzie realizowało części zamówienia) pełnej współpracy w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111250-5 - Badanie gruntu
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233140-2 - Roboty drogowe
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
77300000-3 - Usługi ogrodnicze
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45243400-6 - Roboty w zakresie budowy plaż
45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan
45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
45262420-1 - Wznoszenie konstrukcji obiektów
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45262310-7 - Zbrojenie
45262210-6 - Fundamentowanie
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.5.) Wartość części: 2032520 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie z uwagi na fakt, że nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie z uwagi na fakt, że nie złożono żadnej oferty.
| 2022-10-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |