Sukcesywne dostawy plastików i szkła laboratoryjnego, nr 17/ZP/2022

Instytut Ogrodnictwa - Państwowy Instytut Badawczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00400745
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-10-19 16:21
Lokalizacja
Skierniewice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8361848508
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)Końcówki pipetLaboratoryjne wyroby szklaneStrzykawkiPipetyDetergenty do zmywarekPipety i akcesoria laboratoryjnePrzecinaki i noże chirurgiczne

Wykonawcy

32 przyznane

TH. GEYER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
7097,96 PLN
POLGEN MACHEJKO SPÓŁKA KOMANDYTOWAŁódź, PL
12 349,66 PLN
"ALCHEM GRUPA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
100 412,4 PLN
ZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
2694,05 PLN
ANETA LUDWIGLegnica, PL
153 376,81 PLN
A-BIOTECH - M. ZEMANEK-ZBOCH, SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
16 149,9 PLN
TH. GEYER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
15 500,71 PLN
ZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
143,95 PLN
"ALCHEM GRUPA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
44 065,24 PLN
POLGEN MACHEJKO SPÓŁKA KOMANDYTOWAŁódź, PL
12 073,09 PLN
TH. GEYER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
27 750,65 PLN
TH. GEYER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
6970,04 PLN
TH. GEYER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1528,64 PLN
TH. GEYER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3837,6 PLN
TH. GEYER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
39 717,66 PLN
"ALCHEM GRUPA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
6715,8 PLN
ZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
8667,58 PLN
"ALCHEM GRUPA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
4622,34 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
2826,2 PLN
"ALCHEM GRUPA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
880,25 PLN
SHIM-POL A.M. BORZYMOWSKI E. Borzymowska-Reszka, A. Reszka Spółka Jawna z siedzibą w Izabelinie; przy ul. Lubomirskiego 5, 05-080 IzabelinIzabelin, PL
5916,3 PLN
'MEDLAB-PRODUCTS' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRaszyn, PL
25 437,82 PLN
TH. GEYER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
5068,83 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
17 409,84 PLN
"ALCHEM GRUPA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
4804,49 PLN
"ALCHEM GRUPA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
5305,48 PLN
Phenomenex LimitedCheshire, GB
3038,1 PLN
ZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
2830,46 PLN
POLGEN MACHEJKO SPÓŁKA KOMANDYTOWAŁódź, PL
6148,1 PLN
TH. GEYER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1328,4 PLN
MARIUSZ MALCZEWSKIWarszawa, PL
7275,45 PLN
ANETA LUDWIGLegnica, PL
21 551,96 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.