Roboty instalacyjne - udrożnienie kanalizacji deszczowej
"UZDROWISKO KOŁOBRZEG" S.A.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00017308
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00017308/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-09 10:21
- Lokalizacja
- Kołobrzeg, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7d41bf86-14b2-404a-a509-c9b46d52e807
- Identyfikator
- 6710101676
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00017308 z dnia 2025-01-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty instalacyjne - udrożnienie kanalizacji deszczowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "UZDROWISKO KOŁOBRZEG" S.A.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288171
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: KSIĘDZA PIOTRA ŚCIEGIENNEGO 1
1.5.2.) Miejscowość: Kołobrzeg
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-100
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.7.) Numer telefonu: +48943548802
1.5.8.) Numer faksu: +48943522516
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.zasada@uzdrowisko.kolobrzeg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uzdrowisko.kolobrzeg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7d41bf86-14b2-404a-a509-c9b46d52e8071.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty instalacyjne - udrożnienie kanalizacji deszczowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7d41bf86-14b2-404a-a509-c9b46d52e807
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00017308
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00629549
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DPZ.271.54.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 20000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Wykonanie prac ziemnych minikoparką i prac instalacyjnych przy obiektach „Uzdrowisko Kołobrzeg” S.A.
- Zadanie 1 – udrożnienie kanalizacji deszczowej przy S.U. Muszelka – rozbiórka nawierzchni, odkopanie instalacji kanalizacji deszczowej DN200 PCW SN8, wymiana instalacji na odcinku ok. 30m, zasypanie, odtworzenie terenu do stanu istniejącego
- Zadanie 2 – udrożnienie kanalizacji deszczowej przy S.U. Perła Bałtyku – odkopanie kanalizacji deszczowej DN200 PCW SN8 na odcinku ok. 5m, udrożnienie kanalizacji deszczowej, zamontowanie studni rewizyjnej w miejscu zmiany kierunku instalacji, zasypanie wykopu, przywrócenie terenu do stanu istniejącego
- Zadanie 3 – udrożnienie kanalizacji deszczowej przy S.U. Mewa V – odkopanie kanalizacji deszczowej DN160 PCW SN8 na odcinku ok. 10m, wymiana instalacji na odcinku ok. 10m, zamontowanie studni rewizyjnej w miejscu zmiany kierunku instalacji, zasypanie wykopu, przywrócenie terenu do stanu istniejącego.
2. Zaleca się, aby Wykonawca przeprowadził wizję lokalną celem sprawdzenia miejsca robót oraz warunków związanych z wykonaniem prac., będących przedmiotem zamówienia. Celem jest wykluczenie możliwości roszczeń Wykonawcy z tytułu błędnego skalkulowania ceny.
3. Prace należy przeprowadzić w godz. 7-15
4. Mapy z lokalizacją robót w załączniku nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29766 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29766 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29766 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MEDIA TECHNIK sp. z o.o. sp. komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321308175
7.3.3) Ulica: ul. Matejki 5,
7.3.4) Miejscowość: Kołobrzeg
7.3.5) Kod pocztowy: 78-100
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29766 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
| 2025-01-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |