Przebudowa drogi gminnej dojazdowej w istniejącym pasie drogowym w miejscowości Łukowice Brzeskie na dz. nr 348, 349 i 350
GMINA SKARBIMIERZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00401125
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00401125/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-20 09:19
- Lokalizacja
- Skarbimierz-Osiedle, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-06f2de7c-42e4-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 7470500548
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00401125 z dnia 2022-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej dojazdowej w istniejącym pasie drogowym w miejscowości Łukowice Brzeskie na dz. nr 348, 349 i 350
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKARBIMIERZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412728
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: PARKOWA 12
1.5.2.) Miejscowość: Skarbimierz-Osiedle
1.5.3.) Kod pocztowy: 49-318
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.7.) Numer telefonu: 0774046600
1.5.8.) Numer faksu: 0774046600
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@skarbimierz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.skarbimierz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.skarbimierz.pl, https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej dojazdowej w istniejącym pasie drogowym w miejscowości Łukowice Brzeskie na dz. nr 348, 349 i 3502.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06f2de7c-42e4-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00401125
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00373427/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.15.2022R
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 142843,69 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Droga wewnętrzna dojazdowa w Łukowicach Brzeskich zlokalizowana jest prostopadle do istniejącej utwardzonej drogi dz. 350 wzdłuż istniejących zabudowanych działek o charakterze rolnym oraz jako droga dojazdowa do pól. Istniejąca droga utwardzona jest kamieniem, klińcem. Z uwagi na wzrastające natężenie ruchu maszyn rolniczych oraz lokalnego ruchu pojazdami mechanicznymi, a także w celu podniesienia parametrów technicznych i użytkowych istniejącej drogi , wystąpiła konieczność wykonania częściowej naprawy lub wymiany podbudowy z wylaniem dywanika asfaltowego. Wody opadowe odprowadzane będą jak dotychczas bezpośrednio do gruntu, a w części betonowym kanałem odwadniającym do studzienki kanału burzowego dz. 350. Na terenie objętym wykonaniem planowanych prac występują zaznaczone na mapach elementy uzbrojenia, nie kolidujące z planowanymi pracami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu otwarcia ofert nie wpłynęła żadna ofertaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |