PRZEBUDOWA I ROZBUDOWA BUDYNKU TECHNICZNEGO Z MIEJSCAMI POSTOJOWYMI I POMIESZCZENIAMI GOSPODARCZYMI NA POTRZEBY JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH W BŁONIU.
POWIAT WARSZAWSKI ZACHODNI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00401191
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00401191/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-20 09:30
- Lokalizacja
- Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-58a3eea4-0f1d-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5272185341
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00401191 z dnia 2022-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA I ROZBUDOWA BUDYNKU TECHNICZNEGO Z MIEJSCAMI POSTOJOWYMI I POMIESZCZENIAMI GOSPODARCZYMI NA POTRZEBY JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH W BŁONIU.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WARSZAWSKI ZACHODNI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271996
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Poznańska 129/133
1.5.2.) Miejscowość: Ożarów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-850
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@pwz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pwz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-58a3eea4-0f1d-11ed-9a86-f6f4c648a0561.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZEBUDOWA I ROZBUDOWA BUDYNKU TECHNICZNEGO Z MIEJSCAMI POSTOJOWYMI I POMIESZCZENIAMI GOSPODARCZYMI NA POTRZEBY JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH W BŁONIU.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58a3eea4-0f1d-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00401191
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019916/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Rozbudowa/Budowa budynku technicznego z miejscami postojowymi i pomieszczeniami gospodarczymi na
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00289358/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZA.272.1.13.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 851952,03 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie inwestycji pn.: "Przebudowa i rozbudowa budynku technicznego z miejscami
postojowymi i pomieszczeniami gospodarczymi na potrzeby Jednostek Organizacyjnych w Błoniu". W ramach zamierzenia
przewiduje się:
1) rozbudowę i przebudowę budynku gospodarczego w raz z częściową rozbiórką istniejącego budynku;
2) powiązanie obiektu z istniejącym układem utwardzeń;
3) wykonanie doziemnej instalacji elektrycznej w celu powiązania obiektu z pozostałą zabudową na działce;
4) skablowanie istniejącego zasilania latarni na terenie inwestycji. Realizacja całego zadania została podzielona na roboty
budowlane realizowane w ramach zamówienia podstawowego oraz prawa opcji.
2. Realizacja całego zadania została podzielona na roboty budowlane realizowane w ramach zamówienia podstawowego
oraz prawa opcji.
Zamówienie podstawowe:
1) Roboty budowlane:
a) Rozbiórkowe i ziemne dla budynku oraz zagospodarowanie terenu – całość robót;
b) Fundamentowe – całość robót;
c) Izolacje fundamentów i murów – całość robót;
d) Elementy konstrukcyjne żelbetowe – całość robót;
e) Roboty murowe – całość robót;
Ogłoszenie nr 2022/BZP 00243278/01 z dnia 2022-07-07
2022-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane
f) Więźba dachowa – całość robót;
g) Pokrycie dachu i rynny – całość robót;
h) Stolarka – całość robót;
i) Posadzki – pozycja 77;
j) Elewacja – całość robót;
2) Zagospodarowanie terenu – całość robót;
3) Wentylacja – całość robót;
4) Roboty elektryczne;
a) Instalacja gniazd i zasilania urządzeń – pozycje 117-130, 133-136;
b) Instalacja oświetleniowa – pozycje 137-143, 151;
c) Instalacja odgromowa i uziemiająca – całość robót;
d) Przyłącze energetyczne i wymiana zasilania oświetlenia – całość robót;
Zamówienie w ramach opcji:
1) Roboty budowlane:
a) Tynki, okładziny ścian i sufity podwieszane – całość robót;
b) Malowanie – całość robót;
c) Posadzki – pozycje 78-88;
2) Klimatyzacja – całość robót.
3) Roboty elektryczne:
a) instalacja gniazd i zasilania urządzeń - pozycje 131-132;
b) instalacja oświetleniowa – 144-150
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
44112410-5 - Konstrukcje dachowe
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 2
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1047901,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1954470 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1047901,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Renal Bud Adam cebula
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 817149018
7.3.3) Ulica: Błońska 25A
7.3.4) Miejscowość: Bieniewice
7.3.5) Kod pocztowy: 05-870
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 104790100 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-20| 2022-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |