Przebudowa Stadionu Miejskiego w Kłodawie
GMINA KŁODAWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00401370
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00401370/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-20 10:11
- Lokalizacja
- Kłodawa, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2ca20f68-2aa2-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 6662002490
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00401370 z dnia 2022-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa Stadionu Miejskiego w Kłodawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KŁODAWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019214
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: DĄBSKA 17
1.5.2.) Miejscowość: Kłodawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-650
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 632730622
1.5.8.) Numer faksu: 632730688
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@klodawa.wlkp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.klodawa.wlkp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/klodawa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa Stadionu Miejskiego w Kłodawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ca20f68-2aa2-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00401370
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039888/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa Stadionu Miejskiego w Kłodawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00331338/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1171652,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest pierwszy etap przebudowy Stadionu Miejskiego w Kłodawie obejmujący:
1) usunięcie istniejącej nawierzchni trawiastej,
2) wykonanie nowej nawierzchni boiska sportowego (o wymiarach 105 x 64 m + pasy boczne) 2,00 m z trawy naturalnej z siewu,
3) piłkochwyty wysokości 5,00 m z siatki ocynkowanej powlekanej w kolorze zielonym na słupkach stalowych fi 60 i fi 80 malowanych w kolorze zielonym,
4) montaż trybun systemowych zadaszonych z siedziskami plastikowymi na 1 x 144 miejsca,
5) wykonanie ogrodzenia płyty boiska od strony trybun na podmurówce systemowej. Ogrodzenie z paneli z prętów stalowych zgrzewanych zamontowanych pomiędzy słupkami stalowymi z profili zamkniętych wraz z trzema furtkami i dwiema bramami,
6) wykonanie ogrodzenia od muru oporowego do budynku klubowego wraz z bramą przejazdową na ciągu pieszo – jezdnym. Ogrodzenie z paneli z prętów stalowych zgrzewanych zamontowanych na podmurówce systemowej pomiędzy słupkami stalowymi z profili zamkniętych,
7) wykonanie muru oporowego przy schodach,
8) przebudowa schodów wejściowych na boisko,
9) wykonanie chodnika z kostki brukowej wibroprasowanej w ciągu pod trybunami i dojściami do trybun,
10) wykonanie schodów i podejścia pomiędzy trybunami z kostki brukowej betonowej,
11) odtworzenie trawników po robotach wraz z konserwacją i deszczowaniem,
12) dostawa i montaż zadaszonej 6-cio osobowej kabiny dla służb medycznych, wyposażonej w fotele plastikowe z wysokim oparciem,
13) wykonanie instalacji nawadniającej boisko,
14) wykonanie przyłącza wody.
Ponadto przedmiot zamówienia obejmuje roboty pielęgnacyjne boiska trawiastego i jego utrzymanie przez okres 18 m-cy od dnia spisania protokołu odbioru.
Szczegółowy zakres prac znajduje się w załączonej do SWZ dokumentacji.
Uwaga: Projekt budowlany dotyczy całości planowanego przedsięwzięcia, natomiast inwestycja realizowana jest etapami. Pierwszy etap obejmuje zakres robót opisany powyżej w punktach 1 – 14, a szczegółowy zakres robót pierwszego etapu zawiera przedmiar robót załączony do SWZ.
2. Ponadto realizacja zadania obejmuje także:
1) doprowadzenie i tymczasowe uzbrojenie w wodę, ścieki i energię elektryczną terenu budowy, stosownie do potrzeb wykonawcy oraz koszty ich zużycia,
2) przygotowanie, zabezpieczenie i ochronę placu budowy,
3) organizację zaplecza socjalno - warsztatowego budowy,
4) zapewnienie bieżącej obsługi geodezyjnej,
5) odtworzenie terenów przyległych do placu budowy, zniszczonych w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia, w tym m.in. nawierzchnie dróg/chodników,
6) naprawę urządzeń podziemnych uszkodzonych podczas wykonywania robót,
7) wznowienie znaków geodezyjnych w przypadku ich zniszczenia, uszkodzenia lub przesunięcia w trakcie prowadzonych robót,
8) wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej i dokumentacji powykonawczej (w 2 egz.),
9) wykonanie prób, badań, sprawdzeń i pomiarów odbiorowych przewidzianych w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, niezbędnych do odbioru przedmiotu umowy i oddania do użytkowania,
10) uporządkowanie terenu budowy, w tym wywóz materiałów i utylizacja odpadów,
11) wykonanie innych czynności niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia, w tym ewentualnego zabezpieczenia innych istniejących obiektów inżynieryjnych, np. wodociągowych, kanalizacyjnych, teletechnicznych, energetycznych, itd.,
12) uczestnictwo w naradach dotyczących postępu robót, zwoływanych przez zamawiającego,
13) niezbędne koszty przewidziane do poniesienia w trakcie realizacji przedmiotu, a niewyszczególnione w SWZ.
Wymienione powyżej koszty robót i pozostałych czynności wykonawca winien uwzględnić w cenie ofertowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45232120-9 - Roboty nawadniające
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1625000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1701944,17 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1625000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUD-MIX BUDOWNICTWO Michał Nowaczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 78741739842
7.3.3) Ulica: Arcugowo 8
7.3.4) Miejscowość: Niechanowo
7.3.5) Kod pocztowy: 62-220
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
1. Część zamówienia, którą powierzono do wykonania:
Dział: 1 (BOISKO DO PIŁKI NOŻNEJ Z TRAWY NATURALNEJ), pozycja: 1.5, 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13; Dział: 4 (INSTALACJA NAWADNIAJĄCA BOISKO), pozycja: 4.1.
2. Nazwa podwykonawcy: Firma Handlowo Usługowa MAGMAR® Marcin Kujawski, ul. Kochanowskiego 20, 62-250 Czerniejewo.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1625000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |