Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Jadów (Etap II)

Gmina Jadów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00401725
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00401725/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-20 11:31
Lokalizacja
Jadów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4ca6e152-35ae-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
1251334791
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00401725 z dnia 2022-10-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Jadów (Etap II)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jadów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582115

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 17

1.5.2.) Miejscowość: Jadów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-280

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@jadow.az.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.jadow.az.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminajadow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Jadów (Etap II)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ca6e152-35ae-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00401725

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037751/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Jadów (Etap II)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00352025/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.2710.17.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wymiana 58 opraw ulicznych sodowych. 46 opraw o mocy 70W na 30W LED (parametry oprawy 30W: moc: 30W, wydajność 99-110lm/W, obudowa aluminiowa, certyfikaty IP65, układ optyki soczewki, barwa biała 4000-6400K-parametr ten zostanie ostatecznie ustalony z wyłonionym Wykonawcą, uchwyt montażowy Ø60, 5 lat gwarancji) oraz 12 opraw o mocy 150W na 50W LED (parametry oprawy 50W: moc: 50W, wydajność 118-130lm/W, obudowa aluminiowa, certyfikaty IP65 oraz IK07, układ optyki soczewki, barwa biała 4000-6400K-parametr ten zostanie ostatecznie ustalony z wyłonionym Wykonawcą, uchwyt montażowy Ø60, 5 lat gwarancji) , wraz ze sterowaniem oświetlenia 5 szt. z możliwością ustawiania przerwy nocnej (parametry zegara: cyfrowy, astronomiczny dwukanałowy, z inteligentną przerwą nocną dowolnie programowalną, automatyczna zmiana czasu lato/zima, możliwość ustawienia korekty dla czasów astronomicznych, menu w j. polskim, ). Przedmiotem zamówienia jest również wymiana 16 naświetlaczy wyładowawczych o mocy 2000W każdy, na boisku w Jadowie na projektor 1000W LED (parametry oprawy 1000W: moc: 1000W, wydajność 120lm/W lub więcej, obudowa aluminiowa, certyfikaty IP65 oraz IK08, barwa 4000-6400K-parametr ten zostanie ostatecznie ustalony z wyłonionym Wykonawcą, kąt świecenia 100 stopni lub większy, 5 lat gwarancji) Natężenie światła na boisku po wymianie opraw musi wynosić powyżej 200lx (średnie natężenie światła musi wynosić powyżej 200lx jednak najciemniejszy punk na boisku musi być większy lub równy 140lx). Wymiana opraw musi być w stosunku jeden do jednego o wskazanej mocy (warunki dofinansowania). Prawdopodobnie konieczne będzie dostosowanie długości sztyc montażowych na masztach. Wykonawca do oferty załączy obliczenia natężenia światła dla proponowanych opraw. Wykonawca po wymianie opraw przeprowadzi badanie natężenia światła i przekaże je Zamawiającemu. Maszty oświetleniowe na boisku mają wysokość 18m, płyta boiska ma wymiary 105 x 60 m. (w załączeniu schemat przedstawiający rozmieszczenie masztów). Na środkowych masztach znajduje się po 4 oprawy natomiast na skrajnych po 2 oprawy. Zalecana jest wizja w terenie na boisku. Wykonawca do oferty załączy karty katalogowe opraw oraz zegara. Lokalizację zadania wskazuje załącznik nr 1 do niniejszego SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższała kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 152200,00 PLN

2022-10-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane