Modernizacja stacji wentylatorów głównego przewietrzania przy szybie „Północny” z uwzględnieniem wymiany rozdzielni 6 kV...
Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00401756
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00401756/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-20 11:37
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ee1bc246-1f98-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 6262619005
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00401756 z dnia 2022-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja stacji wentylatorów głównego przewietrzania przy szybie „Północny” z uwzględnieniem wymiany rozdzielni 6 kV...
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276902504
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 207
1.5.2.) Miejscowość: Bytom
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-914
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kkowalska@srk.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.srk.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.srk.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Górnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja stacji wentylatorów głównego przewietrzania przy szybie „Północny” z uwzględnieniem wymiany rozdzielni 6 kV...2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee1bc246-1f98-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00401756
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-M-0004/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizację stacji wentylatorów głównego przewietrzania przy szybie „Północny” w oparciu
o opracowania pt.: Budowa stacji wentylatorów głównych dla zadania pn. „Wykonanie dokumentacji techniczno-projektowej modernizacji stacji głównego przewietrzania kopalni na szybie wentylacyjnym „Północny” z uwzględnieniem wymiany rozdzielni 6 kV pozyskanej po likwidacji szybu „Południowy” wraz z kosztorysami dla SRK S.A. Oddział KWK „Makoszowy”
i „Analizą sieci wentylacyjnej kopalni pod kątem wykorzystania projektowanych wentylatorów głównego przewietrzania szybu „Północny”, w związku ze zmianami koncepcji modelu docelowego dla KWK „Makoszowy” w 2022 r.” sporządzonymi przez ZPiDT GORPROJEKT
sp. z o.o. ul. Łużycka 16; 44–100 Gliwice oraz o Decyzję nr 1 Dyrektora Specjalistycznego Urzędu Górniczego zatwierdzającą projekt budowlany i udzielającą pozwolenie na budowę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta Wykonawcy z najniższą ceną z kwotą w wysokości 14 735 400,00 zł brutto przekracza kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na finansowanie zamówienia o 2 735 400,00 zł brutto.| 2022-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |