Wykonanie remontów nawierzchni dróg gminnych i chodników na terenie Miasta Sieradza w 2022 r.
GMINA MIASTO SIERADZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00401908
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00401908/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-20 12:09
- Lokalizacja
- Sieradz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-17cfdde8-505e-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8272237737
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00401908 z dnia 2022-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontów nawierzchni dróg gminnych i chodników na terenie Miasta Sieradza w 2022 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO SIERADZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934335
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wojewódzki 1
1.5.2.) Miejscowość: Sieradz
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umsieradz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.umsieradz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gmsieradz.e-zp.finn.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontów nawierzchni dróg gminnych i chodników na terenie Miasta Sieradza w 2022 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17cfdde8-505e-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00401908
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019108/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Wykonanie remontów nawierzchni dróg gminnych i chodników na terenie miasta Sieradza w 2022 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie podstawowe zostało udzielone w dniu 14.02.2022 r.
Zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, zostało przewidziane
w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem.
Całkowita wartość zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego.
Zamówienie udziela się dotychczasowemu wykonawcy robót budowlanych.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-2eaa7693-67a9-11ec-ae77-fe331fedffdc
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WOR-Z.271.33.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 198534,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontów nawierzchni dróg gminnych i chodników na terenie Miasta Sieradza w 2022 r.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
a) remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych mieszankami mineralno-asfaltowymi z obcinaniem krawędzi oraz bez obcinania uszkodzonych krawędzi,
b) roboty remontowe – frezowanie nawierzchni bitumicznej,
c) skropienie ubytku emulsją asfaltową,
d) remonty cząstkowe nawierzchni przy użyciu grysów kamiennych i emulsji asfaltowej,
e) regulację wysokościową studzienek dla kratek ściekowych,
f) regulację pionową studzienek kanalizacyjnych,
g) regulację pionową studzienek dla zaworów wodociągowych,
h) mechaniczne wykonanie koryta,
i) profilowanie i zagęszczenie podłoża,
j) wykonanie nawierzchni z tłucznia kamiennego,
k) wykonanie nawierzchni z kruszywa z recyklingu materiałów betonowych frakcji 5/31,5,
l) remonty cząstkowe nawierzchni tłuczniowej,
m) remonty cząstkowe nawierzchni z destruktu,
n) remonty cząstkowe krawężników,
o) remonty cząstkowe nawierzchni chodników,
p) remonty cząstkowe – przełożenie ścieków z elementów betonowych,
q) miałowanie nawierzchni,
r) naprawę przełomów,
s) odnowę istniejącej nawierzchni z tłucznia kamiennego,
t) ścinanie poboczy przy pasach drogowych dróg gminnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 8 ustawy Pzp: w trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.Cena zaproponowana przez Wykonawcę znacznie przekracza możliwości finansowe Zamawiającego i nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych przeznaczonych na realizację przedmiotowego zamówienia.
| 2022-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |