Dożywianie dzieci uczęszczających do Przedszkola Samorządowego w Milejowie oraz uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. St. Konarskiego w Milejowie w roku szkolnym 2024/2025

Gmina Milejów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00017450
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00017450/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-09 10:40
Lokalizacja
Milejów-Osada, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aa8634da-919c-45c7-964b-fa0d9a2a5ce4
Identyfikator
5050042606
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi gotowania posiłkówUsługi dostarczania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEMYSŁAW GOŁĘBIOWSKILUBLIN, PL · lot 0
340 587,35 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00017450 z dnia 2025-01-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dożywianie dzieci uczęszczających do Przedszkola Samorządowego w Milejowie oraz uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. St. Konarskiego w Milejowie w roku szkolnym 2024/2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Milejów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019550

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Partyzancka 13a

1.5.2.) Miejscowość: Milejów-Osada

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-020

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 814787610

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@milejow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.milejow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://milejow.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dożywianie dzieci uczęszczających do Przedszkola Samorządowego w Milejowie oraz uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. St. Konarskiego w Milejowie w roku szkolnym 2024/2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aa8634da-919c-45c7-964b-fa0d9a2a5ce4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00017450

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00055125/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Dożywianie dzieci uczęszczających do Przedszkola Samorządowego w Milejowie oraz uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. St. Konarskiego w Milejowie w roku szkolnym 2024/2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00596508

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IPR.271.18.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 414380,52 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest dożywianie dzieci uczęszczających do Przedszkola Samorządowego w Milejowie i uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. St. Konarskiego w Milejowie w roku szkolnym 2024/2025.
4.2. Przez kompleksową obsługę dożywiania rozumie się usługę bezpośredniego przygotowania, gotowania, dostarczania, wydawania posiłków w miejsce wskazane przez Zamawiającego wg ustalonego harmonogramu oraz jadłospisu przygotowanego przez Wykonawcę oraz utrzymanie w czystości naczyń i pomieszczeń kuchni znajdującej się w budynku Przedszkola Samorządowego w Milejowie.
4.3. Szacowana dzienna liczba wychowanków korzystających z posiłków w Przedszkolu Samorządowym w Milejowie wyniesie:
a) w terminie od 01.12.2024 r. do 30.06.2025r.:
śniadania i obiady - 160 wychowanków
podwieczorek - 143 wychowanków
b) w terminie od 01.07.2025 r. do 31.07.2025 r.:
śniadania, obiady i podwieczorek – 60 wychowanków
4.4. Szacowana dzienna liczba uczniów korzystających z posiłków w Szkole Podstawowej w Milejowie wyniesie:
a) w terminie od 01.12.2024 r. do 30.06.2025r.:
gorące posiłki zmniejszona porcja - 64 uczniów
gorące posiłki zwykła porcja - 110 uczniów
Rzeczywista ilość posiłków wynikać będzie z faktycznego zapotrzebowania zamawiającego i może ulec zmianie w zależności od frekwencji osób objętych usługą w danym dniu, przy czym wykonawca nie będzie rościł pretensji, ani żądał rekompensaty finansowej, jeżeli ilość ta będzie mniejsza niż szacowana.
Zamawiający gwarantuje wykonanie przedmiotu zamówienia na poziomie 50%.
4.5. Wykonawca ma obowiązek świadczenia usług objętych zamówieniem zgodnie z:
− systemem HACCP (GMP, GHP)- zgodnie z Ustawą z dnia 25 sierpnia 2006r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz.U. 2019r., poz.1252) oraz z przepisami wykonawczymi wydanymi na podstawie tej ustawy oraz Rozporządzeniem (WE) nr. 852/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29.04.2004r. w sprawie higieny środków spożywczych (Dz.Urz. UE seria L z 2004r Nr139, poz.1).
− zaleceniami i wymaganiami Instytutu Żywności i Żywienia
4.6. Zamawiający informuje, że dysponuje pomieszczeniami kuchni w budynku Przedszkola Samorządowego w Milejowie, ul. Ogrodowa 10, 21-020 Milejów przeznaczonymi do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym na rzecz podmiotu wyłonionego w postępowaniu przetargowym ,,Dożywianie dzieci uczęszczających do Przedszkola Samorządowego w Milejowie oraz uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. St. Konarskiego w Milejowie w roku szkolnym 2024/2025” - https://milejow.pl/wpcontent/uploads/2024/07/Z_112_24.pdf
1) Wykonawca wybrany w niniejszym postępowaniu zobowiązany jest do zawarcia umowy na dzierżawę pomieszczeń kuchni znajdującej się w budynku Przedszkola Samorządowego w Milejowie zgodnie z Zał. Nr 2c do SWZ – Projekt umowy, z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej objętej przedmiotem działalności przedsiębiorstwa Wykonawcy, wyłącznie w celu świadczenia na rzecz Zamawiającego usługi w zakresie dożywiania dzieci.
4.7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ. Po zawarciu umowy (wzór umowy stanowi załącznik nr 2a i 2b do SWZ) stanowił on będzie załącznik do umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 340587,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 445009,29 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 340587,35 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Catering Kogucik Przemysław Gołębiowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5632208789

7.3.3) Ulica: Abramowicka 30

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-442

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 340587,35 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-07-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-01-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi