Utwardzenie pobocza masą bitumiczną w ciągu drogi powiatowej Nr 1531E na odcinku Gościmowice II - Baby
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00401996
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00401996/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-20 12:27
- Lokalizacja
- Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-be25fd70-4495-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 7712338012
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00401996 z dnia 2022-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utwardzenie pobocza masą bitumiczną w ciągu drogi powiatowej Nr 1531E na odcinku Gościmowice II - Baby
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590654581
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. 3 Maja 33
1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.cejnuk@zdp.powiat-piotrkowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdppiotrkowtrybunalski.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdppiotrkowtrybunalski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utwardzenie pobocza masą bitumiczną w ciągu drogi powiatowej Nr 1531E na odcinku Gościmowice II - Baby2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be25fd70-4495-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00401996
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030860/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Utwardzenie pobocza masą bitumiczną w ciągu drogi powiatowej nr 1531E na odcinku Gościmowice II - Baby
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00378518/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DP-II.2200.35.2022.MC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne pn.:
„Utwardzenie pobocza masą bitumiczną w ciągu drogi powiatowej nr 1531E na odcinku Gościmowice II - Baby”.
na odcinku: 600 m.
Inwestycja realizowana będzie w woj. łódzkim, pow. piotrkowski na dz. ewid. Nr 199 obr. Gościmowice I, gm. Moszczenica.
Roboty drogowe związane z planowaną modernizacją obejmują:
1. Roboty pomiarowe - 0,60 km
2. Regulacja zaworów wodociągowych - 16 sztuk
3. Ułożenie górnej warstwy podbudowy z tłucznia kamiennego gr. 4 cm po zawałowaniu (z materiału inwestora) - 1162 m2
4. Wykonanie warstwy wiążącej z masy mineralno – bitumicznej AC 16W w ilości 75 kg/m2 – 1162 m2
5. Ułożenie warstwy ścieralnej z masy mineralno – bitumicznej AC 11S gr. 3 cm – 1162 m2
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia STWiORB oraz przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu nie złożono żadnej oferty w terminie składania ofert| 2022-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |