Budowa chodnika jednostronnego wraz ze zjazdami do działek przy drodze powiatowej nr DP 1407K w Łoponiu-Biadolinach Radłowskich, gm. Wojnicz Etap I w km 6+093,75 -6+160,75
Gmina Wojnicz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00402123
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00402123/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-20 12:51
- Lokalizacja
- Wojnicz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a6e17a3d-448f-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8732630130
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00402123 z dnia 2022-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika jednostronnego wraz ze zjazdami do działek przy drodze
powiatowej nr DP 1407K w Łoponiu-Biadolinach Radłowskich, gm. Wojnicz
Etap I w km 6+093,75 -6+160,75
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wojnicz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660973
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Wojnicz
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-830
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wojnicz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wojnicz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/2ee9c39f-1941-436e-8404-05141d1bb8581.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa chodnika jednostronnego wraz ze zjazdami do działek przy drodzepowiatowej nr DP 1407K w Łoponiu-Biadolinach Radłowskich, gm. Wojnicz
Etap I w km 6+093,75 -6+160,75
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6e17a3d-448f-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00402123
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035812/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Budowa chodnika jednostronnego wraz ze zjazdami do działek przy drodze powiatowej nr DP 1407 K w Łoponiu – Biadolinach Radłowskich, gm. Wojnicz o długości ok. 2 300 mb – ETAP 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00379290/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZP.271.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiot zamówienia stanowi: Budowa chodnika jednostronnego wraz ze zjazdami do działek przy
drodze powiatowej nr DP 1407K w Łoponiu-Biadolinach Radłowskich, gm. Wojnicz Etap I w km
6+093,75 -6+160,75
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji
i odbioru określa załącznik nr 1 do SWZ wraz z załącznikami, w szczególności:
3.2.1. Przedmiary robót,
3.2.2. Projekty wykonawcze
3.2.3. Szczegółowe Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót,
3.2.4. Pozwolenia
3.2.5. Warunki
3.2.6. Postanowienia, decyzje
3.2.7. Mapy, rysunki
Uwaga: Dokumentacja projektowa obejmuje szerszy zakres prac/robót. Niniejsze zamówienie
dotyczy wykonania jedynie odcinka w km 6+093,75 -6+160,75.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233340-4 - Fundamentowanie ścieżek ruchu pieszego
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
32412100-5 - Sieć telekomunikacyjna
45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił niniejsze postępowania z uwagi na fakt, że nie złożono w niniejszym postępowaniu żadnej oferty.| 2022-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |