Budowa myjni samochodowej
ZESPÓŁ SKŁADNIC LASÓW PAŃSTWOWYCH W STARGARDZIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00402266
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00402266/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-20 13:13
- Lokalizacja
- Stargard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8a8a1b3a-2f4c-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8540016084
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00402266 z dnia 2022-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa myjni samochodowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SKŁADNIC LASÓW PAŃSTWOWYCH W STARGARDZIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539491
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 119
1.5.2.) Miejscowość: Stargard
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-110
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsstargard@szczecin.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zslpstargard.szczecin.lasy.gov.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa myjni samochodowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a8a1b3a-2f4c-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00402266
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00156484/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Myjnia samochodowa - II etap
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00340004/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W uprzednio prowadzonym postępowaniu nie została złożona żadna oferta.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ.270.2.28.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia:
Prace polegać będę na:
1. Rozbiórce istniejącej rampy załadunkowej ( kanału),
2. Wykonaniu płyty betonowej,
3. Wykonaniu przyłączy do sieci miejskiej: wodnej i kanalizacyjnej,
4. Wykonaniu przyłącza elektrycznego do wewnętrznej skrzynki rozdzielczej,
5. Wykonaniu wewnętrznej instalacji wodnej,
6. Wykonaniu wewnętrznej kanalizacji sanitarnej,
7. Wykonaniu wewnętrznej kanalizacji deszczowej,
Przedmiot zamówienia jest dokładnie określony w „Dokumentacji projektowej”.
Z uwagi na rezygnację z niektórych elementów ujętych w „Dokumentacji projektowej” faktyczny zakres robót określa zaktualizowany „Przedmiar robót”. Zrezygnowano z wykonania konstrukcji stalowej wraz z oświetleniem i przyłącza gazu oraz części robót elektrycznych.
Przy wycenie oferty uwzględnić należy wartość uzyskanych materiałów z rozbiórki tj. złomu stalowego i betonowego, które zostaną w dyspozycji wykonawcy robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
- zgodnie art. 255 pkt 8 )PZP2
„w trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w
sprawie zamówienia publicznego”.
| 2022-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |