Przeprowadzenie zajęć matematyczno-logicznych dla dzieci w wieku przedszkolnym w ramach projektu edukacyjnego pn. „GDYŃSKIE SUPER PRZEDSZKOLAKI ..."
Gmina Miasta Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00402441
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-20 13:43
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5862312326
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolnictwa przedszkolnego
Wykonawcy
3 przyznane
JULITA ORŁOWSKA-SZCZEPAŃSKAChojnice, PL
20 000 PLNJULITA ORŁOWSKA-SZCZEPAŃSKAChojnice, PL
20 000 PLNJULITA ORŁOWSKA-SZCZEPAŃSKAChojnice, PL
19 200 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.