„Przebudowa fragmentu drogi na odcinku droga krajowa – Brudzewice (droga gminna 107255E i 107057E)”
Gmina Poświętne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00402519
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00402519/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-20 13:55
- Lokalizacja
- Poświętne, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2f1b3cd2-37f6-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 7681735515
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00402519 z dnia 2022-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa fragmentu drogi na odcinku droga krajowa – Brudzewice (droga gminna 107255E i 107057E)”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Poświętne
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648110
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Akacjowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Poświętne
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-315
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poswietne@poswietne.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.poswietne.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2f1b3cd2-37f6-11ed-9171-f6b7c7d593531.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa fragmentu drogi na odcinku droga krajowa – Brudzewice (droga gminna 107255E i 107057E)”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f1b3cd2-37f6-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00402519
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00022512/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 „Przebudowa fragmentu drogi na odcinku droga krajowa – Brudzewice (droga gminna 107255E i 107057E)”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00353350/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UG.RZI.271.13.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa fragmentu drogi na odcinku droga krajowa – Brudzewice (droga gminna 107255E i 107057E)” zlokalizowanej na działkach 2040, 2041, obręb Brudzewice. Zakres robót obejmuje wykonanie nowych warstw podbudowy oraz nowej nawierzchni bitumicznej jezdni o szerokości 4,0-4,5 m. Przy jezdni planuje się wykonać pobocze z kruszywa łamanego o szerokości 75 cm. Przedmiot zamówienia nie obejmuje budowy kanału technologicznego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa prawna:Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3) p.z.p. tj. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli „3) cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty”
Podstawa faktyczna:
W terminie wskazanym w treści ogłoszenia tj. do dnia 04.10.2022 do godz. 13:00 wpłynęła jedna oferta. Cena oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia, która została podana przed otwarciem ofert tj. 560 320,00 zł brutto
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 812551,53 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 812551,53 PLN
| 2022-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |