„Remonty cząstkowe nawierzchni dróg i ulic na terenie miasta Jastrzębia-Zdroju”

Miasto Jastrzębie-Zdrój

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00402667
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00402667/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-20 14:19
Lokalizacja
Jastrzębie-Zdrój, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-05d2e094-250a-11ed-b8b2-9a321cc30829
Identyfikator
6332216615
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie nawierzchni ulic

Wykonawcy

1 przyznane

EWELINA ELIAS-LISZKARybnik, PL · lot 0
247 169,11 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00402667 z dnia 2022-10-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remonty cząstkowe nawierzchni dróg i ulic na terenie miasta Jastrzębia-Zdroju”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Jastrzębie-Zdrój

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255358

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Józefa Piłsudskiego 60

1.5.2.) Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-335

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 324785133

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.jastrzebie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/um_jastrzebiezdroj

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/um_jastrzebiezdroj

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remonty cząstkowe nawierzchni dróg i ulic na terenie miasta Jastrzębia-Zdroju”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-05d2e094-250a-11ed-b8b2-9a321cc30829

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00402667

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018180/30/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.43 Remonty cząstkowe nawierzchni dróg i ulic

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00322837/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.77.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 203152 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje wykonanie łącznie: około 345 m2 powierzchni remontowanych wyrw
i spękań - w okresie letnim, naprawę nawierzchni remonterem drogowym około 180 t, uzupełnienie ubytków kruszywem około 500 m. Powierzchnia może ulec zmniejszeniu lub zwiększeniu w okresie trwania umowy.
Wykaz dróg przeznaczonych do remontu cząstkowego będzie przekazywany, w zależności
od stanu nawierzchni z podaniem terminu jego wykonania.
W formularzu oferty Wykonawca obowiązany jest podać lokalizację placu do składowania destruktu asfaltowego, który ma być terenem ogrodzonym i zamkniętym.
Wykonawca przed podpisaniem umowy będzie zobowiązany przedłożyć dokumenty potwierdzające dysponowanie placem na którym będzie składowany destrukt asfaltowy (tj. akt własności, umowa najmu, dzierżawy itp.).

Powyższe roboty będą wykonywane do wykorzystania środków przeznaczonych na zadanie.
W przypadku powstałych pojedynczych wyrw na jezdniach zagrażających bezpieczeństwu ruchu Wykonawca zobowiązany jest w trybie natychmiastowym, od momentu powzięcia informacji od Zamawiającego,
tj. Wydziału Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji oraz Ośrodka Dyżurnego Straży Miejskiej, najpóźniej do
1 h, dokonać skutecznego, zgodnie z przepisami prawa o ruchu drogowym, zabezpieczenia, oznakowania lub usunięcia zagrożenia poprzez dokonanie stosownego remontu cząstkowego.
Każdorazowo Wykonawca zobowiązany jest do zgłoszenia wykonania polecenia do Wydziału IKI lub ODSM.

Szczegółowy zakres robót obejmuje przedmiar robót stanowiący załącznik nr 10

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 247169,11 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 247169,11 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 247169,11 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRD „EWBUD” Ewelina Elias-Liszka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6420020337

7.3.3) Ulica: ul. Niepodległości 21

7.3.4) Miejscowość: Rybnik

7.3.5) Kod pocztowy: 44-274

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 247169,11 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2022-10-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane