Przebudowa hali sortowni odpadów komunalnych polegająca na montażu systemu oddymiania grawitacyjnego na terenie Zakładu Gospodarki Odpadami ul. Działkowa 20, 59-100 Polkowice.
Polkowicka Dolina Recyklingu sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00402871
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00402871/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-20 15:06
- Lokalizacja
- Polkowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0e82d674-303c-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5020116033
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00402871 z dnia 2022-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa hali sortowni odpadów komunalnych polegająca na montażu systemu oddymiania grawitacyjnego na terenie Zakładu Gospodarki Odpadami ul. Działkowa 20, 59-100 Polkowice.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Polkowicka Dolina Recyklingu sp. z o.o.
1.3.) Oddział zamawiającego: PDR sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368345060
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dąbrowskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Polkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pdr-zamowienia@pdr-eko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pdr-eko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://sidaspzp.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Podmiot prawa publicznego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Działalność związana ze zbieraniem, przetwarzaniem i unieszkodliwianiem odpadów; odzysk surowców
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa hali sortowni odpadów komunalnych polegająca na montażu systemu oddymiania grawitacyjnego na terenie Zakładu Gospodarki Odpadami ul. Działkowa 20, 59-100 Polkowice.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e82d674-303c-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00402871
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00368196/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1. Przedmiot zamówienia: „Przebudowa hali sortowni odpadów komunalnych polegająca na montażu systemu oddymiania grawitacyjnego na terenie Zakładu Gospodarki Odpadami ul. Działkowa 20, 59-100 Polkowice”.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje przebudowę hali sortowni odpadów polegającą na montażu systemu oddymiania grawitacyjnego. Planowana inwestycja nie zmienia warunków zagospodarowania terenu i objęta projektem zmian wewnętrznych hala zlokalizowana jest na terenie Zakładu Gospodarki Odpadami ul. Działkowa 20, 59-100 Polkowice.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ oraz dokumentacji technicznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 18 października 2022 r. do godz. 10:00 nie złożono żadnej oferty. W związku z powyższym przedmiotowe postępowanie unieważnia się na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych.| 2022-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |