Wykonanie wyodrębnionego punktu obsługi interesantów wraz z modernizacją obecnie istniejącej strefy wejściowej w Budynku C, zlokalizowanym na terenie Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Częstochowie.

Oczyszczalnia Ścieków "WARTA" S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00402941
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00402941/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-20 15:24
Lokalizacja
Częstochowa, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5bda6ca4-253c-11ed-9071-8637ea33a6f9
Identyfikator
9491837076
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynków

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM KOZAKBlachownia, PL · lot 0
287 818,43 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00402941 z dnia 2022-10-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie wyodrębnionego punktu obsługi interesantów wraz z modernizacją obecnie istniejącej strefy wejściowej w Budynku C, zlokalizowanym na terenie Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Częstochowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Oczyszczalnia Ścieków "WARTA" S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 152082649

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Srebrna 172/188

1.5.2.) Miejscowość: Częstochowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-202

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@wartasa.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wartasa.eu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Sektor wodny

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie wyodrębnionego punktu obsługi interesantów wraz z modernizacją obecnie istniejącej strefy wejściowej w Budynku C, zlokalizowanym na terenie Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Częstochowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5bda6ca4-253c-11ed-9071-8637ea33a6f9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00402941

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00322447/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki nie były zmienione. Postępowanie na podst. art 305 pkt 2) ustawy Pzp

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: 8/TM/2022, 17/TM/2022

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 21/TM/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 125846,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Planowany zakres prac modernizacyjnych obejmuje swoim zakresem fragment części parterowej budynku tj. hol o powierzchni 28,6 m2 oraz toaletę o powierzchni 2,8 m2. Celem prac jest wyodrębnienie punktu obsługi interesantów z obecnej przestrzeni holu, modernizacja istniejącej toalety (w tym wymiana obecnie istniejącej armatury oraz przyborów sanitarnych), przebudowa instalacji elektrycznej oraz instalacji sanitarnych (wodociągowej, kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej oraz wentylacji), wymiana istniejącej stolarki drzwiowej oraz pozostałe prace wykończeniowe w zmodernizowanych pomieszczeniach (w tym między innymi ułożenie nowych posadzek, prace tynkarskie, prace malarskie)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ADAM KOZAK USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8810006441

7.3.3) Ulica: Partyzantów

7.3.4) Miejscowość: Blachownia

7.3.5) Kod pocztowy: 42-290

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 287818,43 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni

2022-10-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane