Świadczenie usług odbioru, transportu wraz z zagospodarowaniem zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych dla Specjalistycznego Szpitala im. Edwarda Szczeklika w Tarnowie
Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00017562
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00017562/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-09 11:02
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-149f6146-ad75-4e9e-8e18-bfbabfeda7f4
- Identyfikator
- 8732714039
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi związane z odpadamiUsługi wywozu odpadówUsługi transportu odpadówUsługi gospodarki odpadami
Wykonawcy
2 przyznane
REMONDIS KRAKÓW SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL · lot 0
151 740 PLNREMONDIS KRAKÓW SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL · lot 1
10 249,2 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00017562 z dnia 2025-01-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług odbioru, transportu wraz z zagospodarowaniem zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych dla Specjalistycznego Szpitala im. Edwarda Szczeklika w Tarnowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000313408
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szpitalna 13
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 14 631 03 41
1.5.8.) Numer faksu: 14 631 03 37
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ssz.tar.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ssz.tar.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ssz_tar1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług odbioru, transportu wraz z zagospodarowaniem zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych dla Specjalistycznego Szpitala im. Edwarda Szczeklika w Tarnowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-149f6146-ad75-4e9e-8e18-bfbabfeda7f4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00017562
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039823/39/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Świadczenie usług odbioru, transportu wraz z zagospodarowaniem zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych dla Specjalistycznego Szpitala im. Edwarda Szczeklika w Tarnowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00584515
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AE/ZP-27-106/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 149990 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet Nr 1- Odpady komunalne zmieszane i segregowane – kontenery, prasokontenery .Odpady komunalne zmieszane i segregowane – kontenery, prasokontenery, odbierane z ulicy Szpitalna 13 składowane w :
a) Kontener dostarczony przez Wykonawcę (5 m³) 1 sztuka - odpady zmieszane 200301– odbiory co 2 tygodnie w godzinach 7.00 -14.00 (czwartek),
b) Prasokontener na stanie Szpitala (5 m³) 1 sztuka - odpady zmieszane 200301 - odbiory co tydzień w godzinach 7.00 -14.00 ( czwartek),
c) Prasokontener na stanie Szpitala (5 m³) 1 sztuka - odpady segregowane (papier) 150101 - odbiory co tydzień w godz. 7.00-14.00 (czwartek),
d) Prasokontener na stanie Szpitala (5 m³) 1 sztuka - odpady segregowane (metale i tworzywa sztuczne) 150102 - odbiory co tydzień w godzinach 7.00 -14.00 (czwartek),
w przypadku, gdy dzień odbioru wypadnie w dzień ustawowo wolny od pracy - odbiór w następny dzień roboczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
90512000-9 - Usługi transportu odpadów
90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami
4.5.5.) Wartość części: 140500 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet Nr 2- Odpady komunalne zmieszane i segregowane - pojemniki. Odpady komunalne zmieszane i segregowane –pojemniki odbierane z:
1/ ulicy Szpitalna 53 składowane w :
a) Pojemnik dostarczony przez Wykonawcę (1,1 m³) 1 sztuka - odpady zmieszane 200301 - odbiory co tydzień w godzinach
7.00 -14.00 (czwartek), b) Pojemnik dostarczony przez Wykonawcę (1,1 m³) 1 sztuka - odpady segregowane (metale i
tworzywa sztuczne) 150102 - odbiory co 2 tygodnie w godzinach 7.00 -14.00 (pierwszy i piętnasty dzień każdego miesiąca),
c) Pojemnik dostarczony przez Wykonawcę (1,1 m³) 1 sztuka - odpady segregowane (papier) 150101- odbiory co 4 tygodnie
w godzinach 7.00 -14.00 (pierwszy dzień każdego miesiąca),
d) Pojemnik dostarczony przez Wykonawcę (240 l) 1 sztuka - odpady segregowane (szkło) 150107- odbiory co 4 tygodnie w
każdy ostatni czwartek miesiąca w godz. 7.00-14.00,
w przypadku, gdy dzień odbioru wypadnie w dzień ustawowo wolny od pracy - odbiór w następny dzień roboczy.
2/ ulicy Szpitalna 13 składowane w :
a) Pojemnik dostarczony przez Wykonawcę (240 l) 1 sztuka - odpady segregowane (szkło) 150107- odbiory co 4 tygodnie w
każdy ostatni czwartek miesiąca w godz. 7.00-14.00,
w przypadku, gdy dzień odbioru wypadnie w dzień ustawowo wolny od pracy - odbiór w następny dzień roboczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
90512000-9 - Usługi transportu odpadów
90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami
4.5.5.) Wartość części: 9490 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 151740 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 205815,92 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 151740 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Remondis Kraków S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 357054048
7.3.3) Ulica: ul. Półłanki 64
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-740
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 151740 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10249,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17402,17 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10249,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Remondis Kraków S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 357054048
7.3.3) Ulica: ul. Półłanki 64
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-740
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10249,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2025-01-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |