Przeprowadzenie szkoleń dla kadry naukowo-dydaktycznej Collegium Medicum UZ.
Uniwersytet Zielonogórski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00403135
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-21 07:14
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9730713421
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkoleniowe
Wykonawcy
5 przyznanych
ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SPÓŁKA JAWNAKraków, PL
12 840 PLNZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SPÓŁKA JAWNAKraków, PL
12 840 PLNCOLLEGIUM WRATISLAVIENSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
4930 PLNCOLLEGIUM WRATISLAVIENSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
33 720 PLNZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SPÓŁKA JAWNAKraków, PL
19 430 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.