Modernizacja drogi gminnej na terenie wsi Ruda.
Gmina Krypno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00403220
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00403220/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-21 08:19
- Lokalizacja
- Krypno Kościelne, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-285a5eab-3d5c-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5461338716
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00403220 z dnia 2022-10-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi gminnej na terenie wsi Ruda.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krypno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659415
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krypno Kościelne 23 B
1.5.2.) Miejscowość: Krypno Kościelne
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-111
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.7.) Numer telefonu: (85)7169033
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugkrypno@podlaskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gminakrypno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi gminnej na terenie wsi Ruda.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-285a5eab-3d5c-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00403220
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00004867/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja drogi gminnej na terenie wsi Ruda
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00363617/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Modernizacja drogi gminnej na terenie wsi Ruda
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest inwestycja polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowej w zakresie przebudowy z rozbudową drogi gminnej nr 104749B z niezbędną infrastrukturą na odcinku Ruda – Kolonia Kulik, działka nr ewid. 758/4 wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych prawem uzgodnień i decyzji, łącznie z zezwoleniem na wykonanie prac budowlanych, a także wykonanie robót budowlanych określonych w dokumentacji projektowej przez Wykonawcę i zaakceptowanych przez Zamawiającego. Długość drogi gminnej położonej w obrębie Ruda, gmina Krypno, powiat moniecki będącej przedmiotem zamówienia wynosi około 1700 m.
2. Wykonanie i umieszczenie tablicy zawierającej informację o współfinansowaniu inwestycji z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych zgodnie ze wzorem zamieszczonym na stronie Rządowego Funduszu Polski Ład. Miejsce umieszczenia i wzór tablicy należy uzgodnić z Zamawiającym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2022-10-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |