Dostawa akcesoriów kuchennych i urządzeń gastronomicznych
8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W KRAKOWIE-BALICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00403450
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-21 09:44
- Lokalizacja
- Balice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9441995873
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt kuchennyUrządzenia do przygotowania żywności
Wykonawcy
7 przyznanych
UNIGASTRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
23 554,5 PLNMICHAŁ HENZELBodzanów, PL
29 216,01 PLNUNIGASTRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
23 554,5 PLNUNIGASTRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
23 554,5 PLNAGNIESZKA KOZUBBochnia, PL
19 221,95 PLNAGNIESZKA KOZUBBochnia, PL
19 221,95 PLNMICHAŁ HENZELBodzanów, PL
29 216,01 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.