Dostawa oleju opałowego

Gmina Ryczywół

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00017627
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00017627/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-09 11:06
Lokalizacja
Ryczywół, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0d46d3d0-3428-452b-8b2d-d9a551edcda3
Identyfikator
6060075039
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej opałowy

Wykonawcy

1 przyznane

T&J PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKotlin, PL · lot 0
273 951,26 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00017627 z dnia 2025-01-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oleju opałowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ryczywół

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791431

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 10

1.5.2.) Miejscowość: Ryczywół

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-630

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@ryczywol.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ryczywol.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1004130

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa oleju opałowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d46d3d0-3428-452b-8b2d-d9a551edcda3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00017627

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00010465/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa oleju opałowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00563897

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIR.271.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego typu lekkiego w maksymalnej ilości 70 m3 (70 000 litrów) do kotłowni olejowych znajdujących się w następujących obiektach:
1) Urząd Gminy w Ryczywole, ul. Mickiewicza 10, 64-630 Ryczywół.
2) Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Ryczywole, ul. Szkolna 1, 64-630 Ryczywół.
3) Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ludomach, Ludomy 25, 64-603 Ludomy.
4) Przedszkole Publiczne w Ryczywole, ul. Brzozowa 16, 64-630 Ryczywół.
2. Ww. ilość jest ilością maksymalną uwzględniającą prawo opcji. Zamówienie podstawowe stanowi 90 % ilości wskazanej powyżej, pozostałe 10 % będzie realizowane jako zamówienie opcjonalne w przypadku przekroczenia ilości wynikającej z zamówienia podstawowego.
3. Jednorazowe dostawy będą wynosiły od 3 do 5 m3.
4. Dostawa oleju opałowego będzie realizowana sukcesywnie, zgodnie z zamówieniami częściowymi dokonywanymi przez Zamawiającego.
5. Olej opałowy musi charakteryzować się następującymi parametrami fizyko-chemicznymi:
Gęstość w temp. 15º C, g/ml, nie większa niż 0,86
Wartość opałowa, MJ/Kg, nie mniejsza niż 42,60
Temperatura zapłonu, º C, nie niższa niż 56,00
Lepkość kinematyczna w temp. 20º C mm/s, nie większa niż 6,0
Skład frakcyjny:
- do temp. 250 º C destyluje, % (v/v), nie więcej niż 65
- do temp. 350 º C destyluje, % (v/v), nie mniej niż 85
Temperatura płynięcia, º C, nie wyższa niż -20
Pozostałość po koksowaniu z 10% pozostałości destylacyjnej,% (m/m), nie większa niż 0,3
Zawartość siarki, % (m/m), nie większa niż 0,1
Zawartość wody, mg/kg, nie większa niż 200
Zawartość stałych ciał obcych, mg/kg, nie większa niż 24
Pozostałości po spaleniu,% (m/m), nie większa niż 0,01.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 273951,26 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 276250,99 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 273951,26 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: T&J Paliwa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6171729604

7.3.3) Ulica: Sławoszewska 2b

7.3.4) Miejscowość: Kotlin

7.3.5) Kod pocztowy: 63-220

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 273951,26 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

brak
2025-01-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy