Dostawa i montaż urządzeń stanowiących ścieżkę diagnostyczną na Stacji Kontroli Pojazdów KWP.

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00017636
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00017636/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-09 11:06
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-99253e39-ffce-4638-8ace-10c9f82c661b
Identyfikator
7260004458
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia diagnostyczne

Wykonawcy

1 przyznane

"UNIMETAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W ZŁOTOWIEZłotów, PL · lot 0
330 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00017636 z dnia 2025-01-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż urządzeń stanowiących ścieżkę diagnostyczną na Stacji Kontroli Pojazdów KWP.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470754976

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lutomierska 108/112

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 91-048

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@ld.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://przetargi.lodzka.policja.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/990573

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż urządzeń stanowiących ścieżkę diagnostyczną na Stacji Kontroli Pojazdów KWP.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-99253e39-ffce-4638-8ace-10c9f82c661b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00017636

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00239634/31/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.37 Dostawa i montaż urządzeń stanowiących ścieżkę diagnostyczną na Stacji Kontroli Pojazdów KWP w Łodzi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00526165

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZ-2380/68/24/MK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem urządzeń ścieżki diagnostycznej
do badań technicznych pojazdów służbowych Policji.
2. Kod CPV 33124100 - 6 - Urządzenia ścieżki diagnostycznej wraz z instalacją
3. Ścieżka diagnostyczna musi być wykonana zgodnie z warunkami zawartymi w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministra Finansów oraz Ministra Obrony Narodowej z dnia 7 marca 2019 r. w sprawie badań technicznych pojazdów służb (Dz. U. 2019 poz. 448
ze zm.) oraz Rozporządzenia Ministra Transportu i Budownictwa z dnia 10 lutego 2006 r. w sprawie szczegółowych wymagań w stosunku do stacji przeprowadzających badania techniczne pojazdów (Dz. U. 2006, Nr 40, poz. 275 ze zm.).
4. Stacja Kontroli Pojazdów, która ma zostać zmodernizowana, znajduje się na trenie Wydziału Transportu Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi przy ul. Stokowskiej 21/25.
5. Badania techniczne będą obejmowały pojazdy o DMC do 3,5 tony i rozstawie kół 800 - 2 200 mm.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ .
7. Zaoferowana linia diagnostyczna musi posiadać budowę modułową (wersja kompakt), aby
w przyszłości istniała możliwość rozbudowy o kolejne urządzenia bez konieczności kolejnych prac adaptacyjnych stanowiska.
8. Termin wykonania zamówienia 10 tygodni od dnia podpisania umowy.
9. Koszty transportu, dostawy, montażu i adaptacji kanału ponosi Wykonawca.
10. Zamawiający wymaga dostosowania kanału do wymagań technologii producenta linii diagnostycznej oraz wykonania projektu powykonawczego całego zadania w tym konstrukcji kanału.
11. Wykonawca zobowiązuje się do bezpłatnej obsługi (serwisu) zaoferowanych urządzeń w okresie gwarancji wynoszącej min. 12 miesięcy oraz wskazania serwisu pogwarancyjnego,
12. Wykonawca przeprowadzi na swój koszt szkolenie z obsługi urządzeń linii diagnostycznej dla 4 użytkowników.
13. Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku powierzenia podwykonawcy/com wykonania zamówienia Zamawiający wymaga wskazania zakresu jaki będzie realizował przy jego/ich udziale.
14. Szczegółowe warunki wykonywania zamówienia zawarte są we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 330000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 330000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 330000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: UNIMETAL Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 570783093

7.3.3) Ulica: Kujańska

7.3.4) Miejscowość: Złotów

7.3.5) Kod pocztowy: 77-400

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 330000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

2025-01-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy