Poprawa stanu infrastruktury turystycznej oraz rekreacyjnej służącej lokalnej społeczności poprzez budowę rowerowego placu zabaw (Pumptrack).
Powiat Garwoliński - Starostwo Powiatowe w Garwolinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00403720
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00403720/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-21 10:52
- Lokalizacja
- Garwolin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2c9110a5-5119-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 8262189646
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00403720 z dnia 2022-10-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa stanu infrastruktury turystycznej oraz rekreacyjnej służącej lokalnej społeczności poprzez budowę rowerowego placu zabaw (Pumptrack).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Garwoliński - Starostwo Powiatowe w Garwolinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711586685
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mazowiecka 26
1.5.2.) Miejscowość: Garwolin
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@garwolin-starostwo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.samorzad.gov.pl/web/powiat-garwolin
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa stanu infrastruktury turystycznej oraz rekreacyjnej służącej lokalnej społeczności poprzez budowę rowerowego placu zabaw (Pumptrack).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c9110a5-5119-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00403720
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025301/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Poprawa stanu infrastruktury turystycznej oraz rekreacyjnej służącej lokalnej społeczności poprzez budowę rowerowego placu zabaw (Pumptrack)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Postępowanie o zamówienie publiczne zostało prowadzone na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022r. poz.1710).
Zamawiający wszczął w dniu 21.07.2022r postępowanie o zamówienie publiczne w trybie podstawowym bez negocjacji na poprawę stanu infrastruktury turystycznej oraz rekreacyjnej służącej lokalnej społeczności poprzez budowę rowerowego placu zabaw (Pumptrack)- (Ogłoszenie nr 2022/BZP 00270756/01). Do terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta. Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
Drugie postępowanie o zamówienie publiczne w trybie podstawowym bez negocjacji na w/w zadanie zostało wszczęte w dniu 23.08.2022r (Ogłoszenie nr 2022/BZP 00316617/01). Do terminu składania ofert nie wpłynęła również żadna oferta. Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-60878e43-08e6-11ed-8000-d680d39e541a, ocds-148610-0e0676c0-22d0-11ed-9071-8637ea33a6f9
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INW 272.36.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pod nazwą: Poprawa stanu infrastruktury turystycznej oraz rekreacyjnej służącej lokalnej społeczności poprzez budowę rowerowego placu zabaw (Pumptrack), realizowanego w formule „Zaprojektuj i wybuduj”.
2. Zakres przedsięwzięcia obejmuje m.in.:
1) Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, a następnie wykonanie przedsięwzięcia według opracowanego projektu rekreacyjnego obiektu małej architektury - toru rowerowego typu ,,pumptrack’’ na obszarze działki 1073/3 w Miętnem.
2) W zakresie planowanego przedsięwzięcia jest wykonanie projektu koncepcyjnego, opracowanie dokumentacji projektowej toru rowerowego typu pumptrack, a następnie wykonanie toru rowerowego zgodnie z opracowaną dokumentacją.
3) Zakres zadania obejmuje również wykonanie utwardzonego asfaltowego placu odpoczynku wyposażonego w 3 ławki, tablicę informacyjną, 2 kosze oraz plantowanie terenu i założenie trawnika.
4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w programie funkcjonalno-użytkowym stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.
Inwestycja dofinansowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 400000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 400000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 400000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MKL-BUD Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213802418
7.3.3) Ulica: ul. Magazynowa 11A/38
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-652
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 400000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-10-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |