Remont sanitariatów w Ośrodku Zdrowia w Przewornie

Gmina Przeworno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00403754
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00403754/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-21 11:00
Lokalizacja
Przeworno, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bf45677f-3409-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
9141515538
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówPokrywanie podłóg i ścianTynkowanieRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00403754 z dnia 2022-10-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sanitariatów w Ośrodku Zdrowia w Przewornie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przeworno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718515

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kolejowa

1.5.2.) Miejscowość: Przeworno

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-130

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@przeworno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przeworno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gwprzeworno.e-zp.finn.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont sanitariatów w Ośrodku Zdrowia w Przewornie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf45677f-3409-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00403754

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00041724/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Modernizacja i wyposażenie Ośrodka Zdrowia w Przewornie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00347470/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.20.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn. Remont sanitariatów w Ośrodku Zdrowia w Przewornie w ramach zadania pn. Modernizacja i wyposażenie Ośrodka Zdrowia w Przewornie. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m. in. wykonanie prac rozbiórkowych/demontażowych polegających na rozebraniu istniejących ścian działowych oddzielających ustępy w każdym boksie sanitariatów, zdemontowaniu: drzwi wewnętrznych, istniejących kafli ściennych z pozostałych ścian nośnych, kafli podłogowych, istniejących grzejników żeliwnych oraz skuciu istniejącej warstwy posadzki cementowej. Należy także dostosować otwory drzwiowe do wymiaru drzwi zewnętrznych min. 90 cm/200 cm w świetle ościeżnicy (poprzez skucie tynku i warstw nienośnych) oraz usunąć wyposażenie sanitarne tj. pisuary/ustępy/umywalki. W zakresie instalacji należy wykonać dojście wody do urządzeń sanitarnych oraz odpływy instalacji kanalizacyjnej zgodnie z częścią graficzną.
W podłodze zamontować odpływy podłużne liniowe o szer. 60 cm. Należy zachować istniejące piony kanalizacji sanitarnej i się do nich wpiąć. W zakresie przewidziana jest do wykonania nowa instalacji elektryczna. Planowane prace remontowe polegają m.in. na: budowie nowych ścian działowych z bloczków typu lekkiego np. gazobeton oraz ich izolacja przeciwwilgociowa za pomocą folii w płynie do wys. 2,40 m., wykonanie nowej warstwy posadzki cementowej, izolacja posadzki po demontażu płytek podłogowych i wyrównaniu podłoża za pomocą izolacji przeciwwilgociowej np. folia w płynie, wymianie warstwy płytek ceramicznych podłogowych (układ kafli podłogowych zgodnie z częścią rysunkową), wymianie warstwy płytek ściennych oraz wklejeniu luster miedzy płytkami ceramicznymi (układ kafli ściennych zgodnie z częścią rysunkową do wysokości 240 cm) , wymianie urządzeń sanitarnych, poprowadzeniu nowej instalacji elektrycznej i oświetlenia tylu LED o IP23, montażu zabudowy rastrowej kolorze białym pod sufitem, podłączeniu łazienki do istniejącego przewodu wentylacyjnego, wymianie drzwi łazienkowych z kratką z otworami w dolnej części przekroju 0,022m2, wstawieniu nawiewników w istniejących oknach i instalacji nowych grzejników stalowych. Dodatkowo zgodnie z projektem każdy sanitariat należy wyposażyć w urządzenia sanitarne. Zadanie przewidziane jest do realizacji na terenie Gminy Przeworno w miejscowości Przeworno przy
ul. Pocztowej 6. Przedmiotowa inwestycja będzie realizowana w oparciu o projekt remontu sporządzony przez: Usługi Projektowe i Inwestycyjne Piotr Kowalczyk, ul. Dębowa 5, 57-220 Ziębice. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia przedstawiony został w załączniku nr 9 niniejszej SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia, zwanego dalej OPZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45410000-4 - Tynkowanie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na mocy art. art. 255 ust.3 ustawy 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 z późn. zm.), który stanowi „cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
Na dzień 29.09.2022 r. Zamawiający wyznaczył termin składania i otwarcia ofert
w postępowaniu o udzielnie zamówienia publicznego polegającego na „Remoncie sanitariatów w Ośrodku Zdrowia w Przewornie” prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego. W wyznaczonym terminie została złożona jedna oferta której cena przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, a której nie może zwiększyć do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 400176,61 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 400176,61 PLN

2022-10-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane