Zakup materiału opałowego na okres grzewczy 2022-2023 dla potrzeb rejonów i obwodów w podziale na zadania 1-8

ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W ŁODZI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00404511
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-10-21 13:26
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7262276617
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej napędowyPropanWęgiel i paliwa na bazie węgla

Wykonawcy

7 przyznanych

KRZYSZTOF RZEŹNIKOpoczno, PL
76 092,72 PLN
KRZYSZTOF RZEŹNIKOpoczno, PL
48 422,64 PLN
KRZYSZTOF RZEŹNIKOpoczno, PL
73 157,45 PLN
KRZYSZTOF RZEŹNIKOpoczno, PL
78 784,94 PLN
"RID" RADOSŁAW KAPICZYŃSKI, DANIEL KAPICZYŃSKI SPÓŁKA JAWNAWidawa, PL
51 605,94 PLN
"RID" RADOSŁAW KAPICZYŃSKI, DANIEL KAPICZYŃSKI SPÓŁKA JAWNAWidawa, PL
51 605,94 PLN
"RID" RADOSŁAW KAPICZYŃSKI, DANIEL KAPICZYŃSKI SPÓŁKA JAWNAWidawa, PL
25 482,76 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.